Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alacsony progeszteronszint...

Az alacsony progeszteronszint okozhatja, hogy nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
Barnázni szoktam mensi előtti napokba elég sokszor, valószínűleg alacsony a progeszteronszintem. Mit tud ezzel csinálni az orvos, és lehet, hogy emiatt késik a baba?
2011. szept. 17. 20:11
 1/4 Manka68 ***** válasza:
Az alacsony progeszteron szint nem önálló betegség, csak tünete valaminek. Ne nőgyógyászhoz menj vele, hanem endokrinológushoz, ő a hormondoki. A nődoki ehhez annyira ért, mint a villanyszerelő a számítástechnikához.
2011. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az alacsony progiszint miatt nem tud megtapadni rendesen a magzat, de gyógyszeresen könnyen orvosolható, pl. duphastonnal.
2011. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 18. 20:11
 4/4 Manka68 ***** válasza:
Túl vagyok pár lombikon, rengeteg duphastont és utrogestant kaptam, mégsem tapadtak meg az embrióim...
2011. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!