Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap párommal le feküdtünk...

Tegnap párommal le feküdtünk és el szakadt az óvszer, de nem tudjuk hogy mikor szakadt el mert mi előtt el élveztem ki húztam és el volt kicsit szakadva. Terhes lehet?

Figyelt kérdés
De a sperma a hasamra ment. És a párom nem érzet semmit magán nem volt nedves és utána el ment fürdeni. Teherbe eshet a párom??
2011. dec. 9. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi az esélye, de teljesen nem lehet kizárni.


Te meg tanulj meg helyesen írni.

2011. dec. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor jó, és ha meg jön neki akkor nem kell aggódni?
2011. dec. 9. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Az előváladéktól is teherbe lehet esni, igaz sokkal kisebb az esélye, de nem lehetetlen!
2011. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, milyen szakaszában volt a ciklusának. Amit leírsz annyira kevés info.
2011. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért egy esemény utáni tabletta nem árthat.
2011. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ez tényleg tegnap történt, szerintem elmehetnétek a dokihoz 72 órás tablettáért...

Bár én is úgy gondolom kicsi az esély rá, de inkább a tabletta, mint a félelem, hogy megjön vagy nem, vagy esetleg, ha mégis terhes lett a párod a következményeket vállalni.

2011. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igen... az előttem lévőhöz csatlakozva, az ilyen esetekre találták fel az esemény utáni, más néven 72 órás tabit.Mondjuk nem ártana egy dobozzal otthonra és meg vannak oldva a gondok, és nem kell aggódni. Mi is így csináltuk. :)
2011. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnap és ma páromnak kis mértékű vérzése volt és most jön meg majd neki. Ez jelentheti azt, hogy nem terhes? Azt is mondja, hogy nem érez semmiféle változást sem. Akkor ez most mit jelenthet?
2011. dec. 10. 11:40
 9/9 anonim ***** válasza:
72 órás tabiból egy dobozzal otthonra?????? Remélem most a rendes fogamzásgátlóra gondoltál mert a 72 órás tabiban, csak egy tablettában!! annyi hormon vagy, hogy megkavarhatja az egész hormonháztartást és ha jól tudom egy évben max. 3 alkalommal ajánlott ilyet bevenni mert nagyon gázos gyakran alkalmazni.
2011. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!