Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy valaki nem érez...

Lehet, hogy valaki nem érez semmit a nemvárt menzesz időpontjában azért, mert babát vár? Lehet a terhesség a korai szakaszban tünetmentes?

Figyelt kérdés
Nekem általában két három napig görcsöl a hasam mensi előtt és közben is, viszont most késik semmi jele, hogy meg akarna jönni ...
2009. máj. 15. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem sem voltak nemvárt jelek.Még a mellem sem fájt.Egy héttel a késés után kezdett fájni a hasam és a mellem.Azt hittem csak késik.Csináltam tesztet is ami halvány volt.Pár nap múlva ismételtem és erős pozitív lett.

Ebből még akármi lehet..:-)

Üdv.24 hkm.

2009. máj. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem várj még pár napot,aztán csinálj tesztet:)

Ha később se jön meg akkor fordulj orvoshoz,hormonprobléma is lehet.

2009. máj. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már kimutatta menszi előtt 2 nappal, de csak azért, mert kíváncsiságból csináltam egyet. Ha utána mégis megjött volna, biztos csalódok, de erre is felkészültem. Aztán vártam, mi lesz. De nem jött meg és nem is volt menszis görcsöm. A 8. hétben éreztem, de azóta sem.
2009. máj. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!