Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma végeztem terhes tesztet...

Ma végeztem terhes tesztet negatív lett sajnos. Tüneteim mellfeszülés gyakori pisilés kb ennyi. Ma voltam dokinál 8mm mnyh-t látott szerintetek lehet terhesség? Um 2011.10.10. Ma csináltam egy jóstesztet is az pozitív lett 2 percen belül.

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az látszódott,hogy meg fog jönni.
2011. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

tök becsapós, mert ugyanazok a tünetek mensi előtt mint egy kora terhességnél: mellfeszülés, pisilési inger, ingerlékenység.

Mondjuk én onnan különböztettem meg mind2szer, a terhességet a mensi előtti pár naptól, hogy nem volt olyan puffadt a hasam, nem volt baromi zsíros a hajam, mikor terhes voltam . Hanem egész sima, selymes hajam volt terhesen.

Mert a mellem az feszül mensi előtt is, mint állat, futni nem tudok ilyenkor, tök meleg meg feszes az egész emlőm. Szóval ebből ugyanaz a 2 állapot.


Visszatérve Rád, szerintem lehetsz terhes. Van még olyan tüneted, hogy nagyon zsíros lenne a hajad vagy puffadt a hasad?

2011. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem szokott fájni mensi előtt soha utoljára a kislányomnál fájt de igaz ami igaz már múlóban van a fájdalom.A jóstesztem akkor tévedett volna?
2011. nov. 2. 20:33
 4/11 anonim ***** válasza:

A terhestesztnek kell hinni, nem a jósnak. Barátnőmnek pl. tök erős pozi ovuteszt után ugyanúgy megjött.

Egyébként,ha már terhes lennél vastagabbnak kellene lenni a méhnyálkahártyának, szóval szerintem nem vagy terhes!

2011. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

7-8 mm-es nyálkahártyán már szépen megtapad a terhesség, igazából a nyálkahártya ultrahanggal mért vastagsága nem ad nagyon egzakt eredményt a teherbe esés esélyére vonatkozólag.

Dr. Ács Nándor

2011. nov. 3. 20:37
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 2-ik válaszoló hasam puffadt ma reggeli lh/ovu tesztemen pedig erősebb a csík szombaton megyek dokihoz kiváncsi vagyok már nagyon jön e a tesó.
2011. nov. 3. 20:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez igaz. Viszont,ha neked már késik, vagy most kellene megjönnie, akkor szerintem kevés a 8 mm. Bár ne legyen igazam!
2011. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2011.11.9-10-körül kéne megjönnie ma is erősödött az LH tesztem cicim érzékeny de biztos ami biztos apát is elkaptam tegnap hátha késői peteérésem van és a jósló télleg nem ér semmit.
2011. nov. 4. 12:13
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma visszarendelt a doki kp vastag méhnyálkahártyát látott 2 hét múlva visszarendelt.Szerintetek?
2011. nov. 11. 17:31
 10/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok

szerintem - adja ég- összejött :)

2011. nov. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!