Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jonás naptár használatánál...

Jonás naptár használatánál segitenétek? Gyula 1962. 03.28 Orát percet nem tudok.

Figyelt kérdés
Nagyon hálás lennék ha segitenétek már 10 honapja probálkozunk,és még semmi az orám kettyeg.Köszönöm
2009. máj. 16. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Találtam egy angol kalkulátort a www.astro.com oldalon, de csak akkor adja meg az eredményt, ha az órát és a percet is beírom. Nem tudod megkérdezni az anyukádat? (A keresztnevet is kéri.)
2009. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bemásolom neked:

[link]

2009. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom megkérdezni.Ági
2009. máj. 16. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Délelőtt vagy délután születtél? Nem tudsz róla vmi közelebbit? Apukádat sem tudod megkérdezni?
2009. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsenek szüleim.Nem tudok többet magamrol.nagyon sajnálom,és nagyon hálás vagyok hogy probálsz segiteni
2009. máj. 16. 14:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor sajnos nem lesz 100%-os, de íme itt a táblázatod! :) A piros vonal jelöli a termékeny napokat, ahol 90fokos szöget zár be, akkor lesz peteérésed a bolygók állása szerint. Ha ez az időpont egyébként is egybeesik a ciklusod közepével, akkor van a legnagyobb esély! Szorítok neked! Minden jót! :)

[link]

2009. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm ha lesz eredmény jelentkezem
2009. máj. 16. 15:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem probáltad az Aviva módszert? A nővéremék 2 évet probálkoztak, viszont ezzel a modszerrel kb 3 honap alatt összejött a baba.
2009. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

még nem probáltam csak hallottam rola.

Az elöbb kaptam segitséget a jonás naptárral kapcsolatban,és a mai napot jelöli meg lehetöségként és holnap-holnap után peteérésem lesz a ciklusom alapján.Nagyon bizom hogy sikerül.Kérlek szoritsatok nekünk,és nagyon köszönök minden segitséget.Remélem +tesztröl számolhatok be legközelebb.

2009. máj. 16. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!