Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Nagyon várom a...

Mi lehet ez? Nagyon várom a gyors válaszotokat, segitségeteket! Részletek lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kb.1,5 hónapja elég furcsán érzem magam.Állandóan úgy görcsöl a hasam mintha meg akarna jönni,néha beleszurkál hol a bal petfészkembe hol a jobba,de van amikor annyira élesen,h már a hüvelyembe is.1 hónappal ezelött 4 napig lázas voltam semmi baci nélkül gondolom én mert nem fájt semmim.Kb,1 hete megint arra lettem figyelmes,h állandóan höemelkedésem van.Minden reggel megmértem és 37-36.9,lejjebb nem megy.3 hete teszteltem,sajna negativ lett.El is ment az életkedvem. Azóta hányingerem is van a melleim annyira fájnak mint még soha.15.-én nem kellene,h megjöjjön,de elözö honapban is elég furán volt meg.Elöször picit élénk majd csak barnáztam.Kedden megyek dokihoz ha addig nem jön meg mert állandóan ugy érzem.De kérlek benneteket aki volt már igy vagy hasonló tünetei voltak irjon legyen szives.Ezt a höemelkedéses dologot sem tudom mire vélni.Segitsetek légyszi!!!
2011. dec. 12. 06:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Menj mindenképpen orvoshoz,én is terhes voltam,de a teszt nem mutatta ki.Viszont tüneteim később már voltak.Majd írj,hogy mi újság.E.
2011. dec. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Csinálj most egy tesztet.
2011. dec. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
lehet nem terhes vagy, hanem valami gyulladás van a szervezetedben...
2011. dec. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez a hőmérséklet egy csomó embernél normális időnként. Nem igazán hőemelkedés. A hőmérőtől is függ. Nálunk az egyik fülhőmérőn pl nekem van állandó hőemelkedésem, mindenki másnál jól mér. (hőemelkedés nálam=37celsius fok fölött), szóval emiatt ne aggódj. Lehetsz terhes és beteg is, de ezt Te is tudod.
2011. dec. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Csináltam 1 tesztet sajnos megint negativ!:(Nagyon elkeseredtem már ki kellett volna mutatnia,nem?Lehet tényleg vmi gyulladás majd holnap kiderül.Azért köszönöm szépen a kedves és gyors válaszokat!
2011. dec. 12. 09:06
 6/20 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..



hat nekem is ez volt latohatod a kerdesemet...de aztan csak megjott...... :( sok sikert legkozelebb.....

2011. dec. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Tudjátok irtam,h csináltam tesztet ránéztem és negativ lett nem vártam meg az 5 percet sem bedobdtam a szekrénybe/még jó,h oda/de miután irtam nektek kiváncsiságból ujra megnéztem.ÉÉÉÉÉÉSSSS POZITIVVVV:)!!!Igaz,h nagyon halvány és azt hittem csak képzelödöm megmutattam édesanyámnak ö is látta a csikot és a hugomnak is aki 1 honapja boldog anyuka,és azt mondta az övé is ilyen halvány volt elöször.Szerintetek reménykedhetek nagyon boldog vok de egyben nagyon félek,kérlek irjatok nektek is hasonlo halvány volt elöször????
2011. dec. 12. 12:37
 8/20 anonim ***** válasza:
A teszt után a 10 perc nem telt le?Mert akkor tényleg pozi és gratulálok!E.
2011. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
badobtad a szekrenybe XD ez jo volt :D ha pozitiv akkor gratula :))))
2011. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Gratula. Én írtam, hogy most tesztelj. Nekem is ilyen volt, mostmár erősebb, és már kijön 10 másodperc alatt.
2011. dec. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!