Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitségeteket szeretném...

Segitségeteket szeretném kérni, nagyon fontos. Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
3hónapja vennem kellet be esemény utáni tablettát mert kiszakadt a gumi, gyereket még nem szeretnék. Azóta meg jött minden hónapban rendesen, talán az utolsó tartott 5 napig és közép mennyiségű. Pár hete néha hány ingerem van. csináltam 2 tesztet negatív lett. 1 hete elkezdett fájni a hasam. Szúró fájó érzés mindig máshol. Elmentem az orvoshoz azt mondta emésztési zavarok. De azóta is hányingerem van, és kemény a hasam középen és alul is. Ha netán terhes lennék kb 12 hetes lennék. Szerintetek az vagyok??? Vagy azért menjek el ultrahangra? menstruációmat jövöhét elejére várom. Segitsetek. Terhes vagyok?
2010. nov. 30. 08:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem 99% hogy nem vagy az.Nyugi!
2010. nov. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negatív, menstruáltál is, akkor szerintem biztos nem vagy az.
2010. nov. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes.
2010. nov. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De annyira olyan érzésem van ,mintha lenne valami a hasamba. meg kemény is :( szúr is. :S meg a hányinger,székrekedés.Legjobban az idegesit hogy kemény a hasam:S De köszönöm a nyugtató válaszokat:)
2010. nov. 30. 08:34
 5/23 anonim ***** válasza:

A tesztet mikor csináltad?

Lehet ciszta is.

2010. nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
A tesztet kb egy hete.
2010. nov. 30. 09:20
 7/23 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásznál voltál vagy háziorvosnál? Mert ha nődokinál akkor már tapintásos vizsgálat alapján is meg tudja állapítani a méhszájból, hogy terhes vagy-e vagy sem. Ha megnyugtat csinálj még egy tesztet.
2010. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásznál még nem, csak házi orvosnál. ő nyomogatta a hasam azt mondta nincs keményedés. De én érzem hogy van. Meg mondta hogy amig kibirom hogy fáj addig nem tud velem mit csinálni. Ha már nem birom akkor ügyelet:S De a petefészkem is fáj meg a hasamban a szúró érzések. Meg kemény. Én eléggé félek hogy az vagyok.
2010. nov. 30. 09:42
 9/23 anonim ***** válasza:
Figyi akkor jobb ha elmégy egy nőgyógyászhoz, mert ő tud biztosat mondani!! Szépen kerekedj fel, előtte mondjuk én csinálnék egy friss tesztet, ha nega ha pozi mennék nődokihoz, mert ha nem baba akkor lehet valami gyulladás!
2010. nov. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Akkor rászánom magam és elmegyek. Remélem,hogy nem terhesség. Nagyon rendesek voltatok:)
2010. nov. 30. 09:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!