Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikora várható az ovulációm...

Mikora várható az ovulációm Clostilbegyt mellett?

Figyelt kérdés
December 6-án jött meg és a ciklus ötödik napjától kell szednem a Clostit, napi 2 db-ot. Mikor teszteljek az ovu tesztemmel? Olyan izgatott vagyok, ez az első hónapom, légyszi segítsetek! :-))
2011. dec. 12. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia :)nekem is ez az első Clostis hónapom :))))nekem a 3-ik naptól kell szednem napi 2 szemet :)és három napja keztem el szedni :)mérem a hőmet is :)remélem sikeres hónapunk lesz :)
2011. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is mérem a hőmet is, nagyon drukkolok neked is, remélem azok táborát gyarapítjuk, akinek elsőre összejött Clostival... :-))
2011. dec. 12. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon reménykedem :)))
2011. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

pco miatt szedtem évi 3-4mensim volt csak spontán, peteérés annyi se talán. nekem clostival első hónapban összejött szerencsére a baba:)

először norcolutot szedtem h egyáltalán megjöjjön, majd a 3ik naptól kezdve 2x1 clostit. 12ik naptól ovuteszteltem (én hőt sosem mértem, nem kezdtem el akkor se) 15nap volt ovum, éreztem is a hasszurkát+pozi ovutesztem is lett.

drukkolok nektek is:)

2011. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! És kisfiad lett vagy kislányod? Mikor voltatok együtt az "eredményért"? Aznap vagy előtte, utána? :-) Bocs, ha indiszkrét vagyok! :-)
2011. dec. 13. 12:00
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. van egy nagyfiam aki anno csodával határos módon spontán fogant, nem is dolgoztunk kifejezetten a babaprojekten s egyszer csak pozitiv lett a tesztem:)

a tesra már tudatosan készültünk,mondván h ekkora mázlink ugysem lesz, s ezért irta fel a dokim a clostit. mi a 10naptól 2naponta együtt voltunk, mondván h véletlen se csusszunk le az ovurol ha lesz. aztán 15napon is,mikor pozi lett az ovuteszt. kisfiú fogant újra!most vagyok 28hetes vele. biztunk a hugiban,hogy várakoztak ott x-es kiskatonák előző napokról, de igy is tökéletes:))

2011. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!