Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A korai terhességi tünetek...

A korai terhességi tünetek közé tartozik a krémes folyás is? A mellem feszül, hol jobban hol kevésbé és az ovulációm óta krémes folyásom van viszonylag bő. Ez jelezheti a babát vagy esetleg összeszedtem valamit?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat szeretnék!

Köszönöm!


2011. nov. 14. 15:41
 1/4 ExCaty ***** válasza:
hanyadik napon tartasz? a cicifájás jó jel! :) a folyásra azt szokták mondani, hogy nem érdemes rá figyelni mert hol ilyen, hol olyan, van akinek krémes van akinek vizes, ilyen meg olyan.. mikorra nem várod?
2011. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ,előtte neked épp milyen volt,mert igen,mindenkinél más.én emlékeztem hogy anno nekem krémes volt babásan,amúgy máskor vizes.Így most amikor mensi megjövetele előtt pár nappal már krémes folyásom volt,már 2 nappal a nemvárt előtt teszteltem,és halványan pozi lett:)

6+5 km

2011. nov. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
19-re nem várom.
2011. nov. 15. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, én 20.ára nem várom, hasonló tüneteim vannak,cici feszülés, krémes folyás, has szurka, alig várom hogy tesztelhessek...Drukkolok neked is!!Üdv.
2011. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!