Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20. napi vérvétel progeszteron...

20. napi vérvétel progeszteron eredménye 79.55. Lehetséges ez az érték?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 11:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mi a mértékegysége?

Nézd, ezt találtam róla:


ciklus 21-24. napja > 15 ng/ml


A progeszteron-vizsgálat az ovuláció meglétét bizonyítja. Amikor a tüszőből kiszabadul a petesejt, "sárgatestté" alakul, és progeszteront kezd termelni. 5 fölötti érték már jelez valamilyen ovulációt, de a legtöbb orvos 10 fölöttit vár el természetes ciklusban és 15 fölöttit stimuláltban. Egyesek szerint a tesztet érdemes reggel, éhgyomorra végezni.

2011. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
szia!köszi a segítséget.Sajna a mértékegységet nem tudom,mert telefonon a laboros csak ennyit mondott és azt,hogy a dokim majd kiértékeli...
2011. dec. 12. 12:23
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem szedsz valami progeszteron pótló gyógyszert,vagy nem iszol palástfű teát?Mert ezek megemelik a progeszteron szintet!Ez nagyon magas érték!Vagy korán volt peteérésed és terhes vagy!

2011. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

clostyl-t szedte,teát nem ittam.

Pé-m a 12-13.napon volt.

A dokim szerint (most beszéltem vele) magas,de határértéken belül van.3napom van a nem vártig,majd kiderül.köszi a választ.

2011. dec. 12. 12:56
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nmol/l.

Nekem volt már 182 is. Magas, de határértéken belüli. Volt szép peteérés. Még bármi lehet!


Szorítok!!!! :-)

2011. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen magas volt, de sajnos nem volt baba. (következő hónapban már igen :) ) Szóval szerintem ez azt jelenti, hogy a Closty miatt több tüsződ érett meg. Ha ezek közül egy vagy több megtermékenyült idő közben, akkor lehetsz terhes. De magától az eredménytől még ne reménykedj feleslegesen. Mindenképp meg kell várni a nem vártat, és tesztelni. Elég nagy az esélyed, mert a peteérésed az tutira megvolt!
2011. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszi aranyosak vagytok!

Nem akarom már magamat semmibe se beleélni,főleg mivel már vannak gyerekeim és bízom benne,hogy még lesz is.

A dokim is megnyugtatott,hogy ne izguljak.Ha megjön pénteken akkor megyek jövő héten átjárhatósági vizsgálatra,már csak az maradt ki...

Megírom majd mi lett!

2011. dec. 12. 19:01
 8/15 A kérdező kommentje:

lett egy halvány pozi tesztem péntek este,aztán ma reggel megjött:(

Idén már nem kapok babát a Jézuskától!

2011. dec. 19. 18:44
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom!
2011. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom én is. Viszont ez jót jelent, mert csak úgy nem lesz halvány pozi a teszt. Szerintem következő hónapban össze fog jönni! Csak ügyesen! Én nagyon tudom ajánlani az ovulációs teszteket (aukciós oldalakon fillérekért vannak), teljesen jók arra, hogy tudd mikorra kell időzíteni az együttlétet! Nekem így sikerült!

A szintén magas progi eredményes vagyok, már nem tudom hányadik voltam :)

2011. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!