Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon Baba lesz? Reménykedjek?...

Vajon Baba lesz? Reménykedjek? Vélemények, tippek?

Figyelt kérdés

Szerda-csütörtökre nem vártam. Nem is jött meg. Teszteltem egy negatívat másnap délben (jópár pisi után, csak türelmetlen voltam). Tegnap reggel is teszteltem, szintén negatívat. (A tesztek Gabrielek voltak.)

Tüneteim: nagy étvágy, néha émelygés, fáj a torkom (ezt nem értem, de a nemvárt napján kezdődött), pattanások (mint tizenévesen) testápolós folyás tegnapig, ma eddig szinte semmi. Mindjártmegjön érzés néha van, de ritkán.

A szerelememmel április 25én voltunk együtt, megszakítással "védekeztünk". Utolsó mensi április 14-17. Ciklusaim kb. 30-31 naposak.

Kíváncsiságból mértem hőt hüvelyben (ébredés után fél órán belül), tegnap 36,9 volt, ma reggel pedig 37. De egyébként nem szoktam.

(A szívem mélyén úgy érzem, hogy Baba. :) De a teszt meg ugye nem...)


2009. máj. 17. 10:13
 1/7 A kérdező kommentje:
A gyakori pisi kimaradt még.
2009. máj. 17. 10:22
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem várj még vagy 3 napot és tesztelj újra.És szerintem a reggeli első vizeletből.Próbáld meg a Gravi HCG teszttel.
2009. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Talán lehet belőle vmi!Nem mindíg mutatja ki a teszt azonnal,van hogy a harmadik,vagy a negyedik mutat ki csak vmit,és az is lehet,hogy csak halványan.A Gabriel teszt az jó.A mintha megjönne érzés az se kizáró ok,velem is előfordult,a frász jött rám.A hőmet én is néztem,36 fölött volt.Ebből még bármi lehet,kívánom,hogy babó legyen,ha ti is azt szeretnétek jobban!

Üdv.:30 hetes kismama

2009. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Remény és türelem...

2009. máj. 17. 10:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szia. Hát elvileg 30-án lehetett peteérés e szerint, de ki tudja. Várj pár napot és tesztelj, de sajna én is jártam régen így és csalódtam.

Drukkolok hogy baba legyen, majd írj hogy mi lett!

2009. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Reménykedek én is!

2009. máj. 17. 13:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos tegnap este megjött. :'( :(
2009. máj. 18. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!