Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még pozitiv a vértvétel...

Lehet még pozitiv a vértvétel eredménye vagy ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés

Inszeminácio után vagyok 14 nappal, a terhességi tesztem negativ, ma voltam vérvételen, esetleg lehet még az pozitiv?Nem valoszinu ugye, inkább ne is reménykedjek :(

Már egy hete nagyon fájnak a melleim pont ugy mint menzi elott, és 2 napja tobbszor belenyilall a hasamba, meg olyan megjon érzésem van. Az már lehet attol hogy visszafogja az utrogestan? Mert még azt kell szednem. Arra gondolok hogy ha nem vagyok terhes és nem szedném az utrogestant már megjott volna, de igy nem tud.van még esély?


2011. nov. 3. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már hallottam olyat, hogy negatívat tesztelt valaki és a vesztesek nyugalmával ment az eredményhirdetésre, a vv-ből meg kiderült, hogy baba van.

Nálam mondjuk ez nem jött be. Amikor negatívat teszteltem, akkor az úgy is volt sajnos. És addig nekem sem jött meg, amíg használtam az utrót. Vv után mondta a doki, hogy hagyjam abba és meg fog jönni hamarosan. Így is lett. De mondom, a vérvételen még akármi is lehet.

2011. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 5 féle teszt lett negatív és csak vérből tudtàk kimutatni h úton van a fiam. Még van remény, lehet tùl korán teszteltél. Drukkolok!!
2011. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sziasztok!elöbb megtudtam hogy nem sikerült sajna.szerintem már csak a lombikban bizhatok :(
2011. nov. 3. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!