Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy kisbabám lesz?

Lehet, hogy kisbabám lesz?

Figyelt kérdés

Sz iasztok! Ma van az 5. napja, hogy késik a menstruációm.

Párommal 2 éve vagyunk együtt, együtt képzeljük el a jövőnket. Megszakításos módszerrel "védekezünk" :) Nem lettem terhes soha, pedig nem ez a leghatásosabb módszer a védekezésre :)

Volt egyszer kétszer, hogy késett a menstruációm de az max 3 nap volt.

Semmilyen arra utaló jelet nem érzek, hogy megjönne (mellfájás, folyás, illetve derék és hasfájdalom)

De ennyit még soha nem késett.

Néha egy kis hányingert érzek, és feszül a hasam alja. Csináljak tesztet?

Előre is köszönöm a válaszokat!

26/L


2011. dec. 13. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, csinálj! 5 napos késésnél, ha baba van, akkor azt már mutatnia kell!!! :) Kíváncsian várom az eredményt!!!
2011. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Lehet az, hogy csak simán késik 5 napot? Annyira izgulok. :)

Volt, hogy késett de nem ennyit. November 11én jött meg utoljára.

2011. dec. 13. 22:29
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet simán késés is, de terhes is lehetsz. A megszakítás tényleg nem a legmegfelelőbb módszer, szerencséd volt eddig, nekem első ilyen hónapban megfogant a kisfiam. :)

Ha késik is, többet mint szokott, és nem a megszokott dolgokat érzed, mint máskor mensi előtt, akkor szerintem simán lehet baba a dologban.

Csinálj tesztet, mostmár elvben bármelyik bármikor kimutatja. Szorítok! Bár nem tudom melyik verziónak örülnél jobban.

2011. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Örülnénk ha lenne baba :) Úgy vagyunk vele, ha jön akkor jön, nem tervezzük de nem leszünk rosszul ha baba lesz :)

Valahogy mást érzek mint eddig mikor megjön. Egyáltalán nem feszül vagy fáj a mellem, pedig előtte szokott, és mielőtt megjön elkezd fájni a derekam és a hasam kegyetlenül. Most meg csak kicsit feszül a hasam alja.

Aranyosak vagytok köszönöm! :)

2011. dec. 13. 22:43
 5/12 anonim ***** válasza:
A teszt megmutatja mi a helyzet.Nekem 3 napos késénél is határozott pozitív volt az eredmény(2x is,2 gyerek van).
2011. dec. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Manka68 ***** válasza:
Miért nem tesztelsz? Most már csak fölöslegesen tartod magad bizonytalanságban. Drukkolok, hogy pozi legyen!
2011. dec. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tesztelj! Mi is így védekeztünk 3 évig, majd aztán egyszercsak késett. Sokat. Teszteltem, egyértelmű eredménye ma 15 hósan szuszog a szobában :)
2011. dec. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tesztelj nekem 5 napos késésnél erős pozitív lett tesztem
2011. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
na,teszteltél?mi újság?
2011. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi újság? Csinálj mihamarabb tesztet, már bőven kimutatja:)
2011. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!