Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem kívánt terhességet be...

Nem kívánt terhességet be lehet képzelni?

Figyelt kérdés

2-3 hónapja voltam együtt a barátommal orálisan, és mind a ketten meztelenek voltunk. És lehet hogy az ondó a szeméremdombomra folyt. Azóta meg jött rendesen, de félek mert néha hányingerem van és a hasam is puffadt,és bekékzelem hogy nő a hasam. Vettem 2 tesztet mind a kettő negatív lett, de félek mivan ha nem tutta ki?

Nyugtassatok meg kérlek! Ez álterhesség lehet? Vagy mi a baj?


2011. dec. 14. 15:01
1 2
 1/19 anonim válasza:
Nem álterhesség, meg semmi ilyesmi, csak simán hízol. Nem is csoda, jön a tél.
2011. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

borsót,babot,lencsét,kukoricát vagy egyéb dolgot ettél amitól puffadtál.Hányinger? szerintem mindenki együtt él ezzel az érzéssel,főleg,ha beképzelsz magadnak ilyen hülyeségeket.Mivel az agyadat erre állítod rá,simán produkálhatsz terhességi tüneteket.Nem vagy az,de menj el egy nőgyógyászhoz,mi nem vagyunk azok.Ő majd megnyugtat.

20l

2011. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor nem lehetek terhes?:/
2011. dec. 14. 15:05
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz, nyugi!!!!!!!!!! Miért rettegsz ennyire?
2011. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mert nagyon rossz... Föl vagyok puffadva, és néha hányingerem is van, de lehet csak az idegességtől? :/
2011. dec. 14. 15:07
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha azóta megjött, akkor tuti nem vagy. Azért terhesség alatt bárki bármit mond, nem ugyanolyan a vérzés. Meg nemis közösültetek, úgy azért jóval nehezebb.
2011. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Tuti az idegtől.
2011. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az első együttlétem vot egy fiúva de ő dendesen kihasznált és azóta mindent beképzelek magamnak : hogy nő a hasam, hányingerem van, ez miatt puffadt is vagyok:/ nagyon rossz :(
2011. dec. 14. 15:10
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, de még nyugtatgassatok :/ egyszerűen már tökre bediliztem...
2011. dec. 14. 15:12
 10/19 menta34 válasza:
100%

Nyugi, még 7 hónap mire szülsz :)))


viccet félretéve. Ne tedd már magadat tönkre, ha ezen stresszelsz az nem jó a babának :DDDDDDDD bocs, szóval ha ezen stresszelsz akkor az idegeskedéstől is lehetsz rosszul:) Amit tegyél: szépen olvasd végig hogyan készül a gyerek, mitől lehet és mitől nem lehet teherbe esni :) Ezek után rákereshetsz arra is, hogy a 2-3 hónapos terhes pocak már milyen szép nagy - és rájössz, hogy neked nem olyan van:)

2011. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!