Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg be lehet képzelni a...

Tényleg be lehet képzelni a terhességet?

Figyelt kérdés

Egy hetes késéssel jött meg a mensim,ami 3 napig tartott.Kb.4 napja iszonyú hányinger tör rám.A hasam enyhén feszül,és felvagyok puffadva:S

A teszt még mindig negatív.Azt hozzáteszem,hogy nem is gondoltam a babára,míg 2 napos nem lett a késésem.Volt már valakivel ilyen?Hülye vagyok?


2010. nov. 2. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye, ez természetes emberi reakció, ha egy nő nagyon szeretne babát, vagy éppen nagyon fél tőle. Nekem annó 18 évesen volt egy "balesetem", amikor sanszos volt, hogy teherbe estem. Annyit gondoltam rá, hogy már elkezdtem simogatni a pocim, teljesen beleéltem magam, hogy babám lesz (bár "tünetem" nem volt), míg végül 2 hetes késéssel megjött. Egyébként embereknél is van olyan, hogy valaki álterhes, de ez már a nem normális kategória. Ilyenkor a szervezet teljesen úgy viselkedik, mintha terhes lenne, még a has is nő, de ekkor már orvos, pszichológus segítségére van szükség. :) Nálad szerintem csak annyi, hogy most jobban figyelsz magadra és így jobban feltűnnek olyan tünetek, amik felett normál esetben átsiklanál... Tehát a válasz, igen, be lehet képzelni, hogy terhes valaki, ettől még nem vagy hülye! Ha babát szeretnél, kívánom, hogy mihamarabb teljesüljön a vágyad!
2010. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek! Jobban figyelsz ilyenkor magadra! Múlt hónapban nekünk is úgy volt, hogy lehet,hogy becsúszott (bár már jöhetne is:)) és ettől kezdve meg voltam róla győződve,hogy baba lesz. Éreztem én mindent, enyhe émelygést, petefészekszurkát, mensis érzést (bár ez tényleg gyanús volt, mert erős érzés volt, és nekem nem szokott jelezni), és mégis megjött. Lehet,hogy ezenek a tünetek eddig is voltak, csak soha nem figyeltem magam előtte, ezért nem vettem észre!
2010. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!