Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Estetek már teherbe fogamzásgá...

Estetek már teherbe fogamzásgátló szedése mellett? Ha igen akkor mi volt az oka. FONTOS NAGYON!

Figyelt kérdés
Szedek Novynettét már több mint egy éve és rendszertelen a menszeszem és félek, hogy túl gyenge nekem.De hiába mondom az orvosomnak nem csinál semmit.Mit tegyek?
2011. dec. 14. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond meg írjon fel mást, vagy menj másik orvoshoz. Egy éve szedsz egy fogamzásgátlót ami nem jó neked? El tudom képzelni, hogy össze-vissza ciklusnál esetleg teherbe eshetsz, de ami a legfontosabb, hogy lehet, hogy árt is neked a gyógyszered-hisz láthatóan rosszul reagál rá a szervezeted.
2011. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen van hogy késik van hogy előbb jön meg meg volt hogy másfél napig tartott.Azért gyanakodtam arra hogy lehet terhes vagyok mer lassan egy hete annyira fáj a mellem mintha leakarna szakadni és sokkal nehezebb is lett!
2011. dec. 14. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:

szia.

Nekem szabályosak voltak a ciklusaim,viszont államvizsga alatt többször hasmenésem volt a stressztől.Sajnos magamtól nem volt annyi eszem,hogy így nem tud a hormon felszívódni és babás lettem.Hányingerem lett a kocsiban és késett 4napot,akkor tudtam meg.

Nagyon imádjuk a fiamat,csodás kisfiú,de azért sokkolt akkor a dolog.

Én vennék tesztet a helyedben és,ha most nem vagy babás mindenképpen másik dokihoz mennék más gyógyszerért!

2011. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jangee-t szedtem 10 hónapja, babás maradtam.. Soha nem maradt ki egy szem sem, nem volt hasmenésem, nem hánytam, nem szedtem antibiotikumot. Egyszerűen kevés volt a gyógyszer, ezt mondta a dokim..

34hkm

2011. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én sztorim régebbi, már 13 éves a lányom. Cezarett mellett lettem terhes, úgy, hogy nem maradt ki szem, nem szedtem más gyógyszert, nem hánytam, nem ment a hasam.

Megesik néha.

Tesztelj egyet, mert a mell változása akár terhességre is utalhat.

2011. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elméletileg ma kellet volna megjönnie de még semmi még barnázgatni se barnázgatok! Kezdjek aggódni?
2011. dec. 17. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!