Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csütörtökön múlt el a menstruá...

Csütörtökön múlt el a menstruációm, és szombaton a barátom belém élvezett (véletlenül), és nem védekeztünk. Mennyi az esélye hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Jah és nincs pénzem tablettára..


Nem vagyok kíváncsi a kioktatásra, hogy miért feküdtünk le védekezés nélkül, stb.. szval aki ezt akarja írni annak ott a vissza gomb vagy a piros X.


2009. máj. 17. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Akkor senki nem fog válaszolni... Ha nem akarod, hogy kioktassanak, akkor töröld a kérdést, és kerüld el jó nagy ívben ezt az oldalt!


Egyébként nagy az esélye! Bármikor teherbe eshetsz, nem csak középidőben!


Különben véletlenül (??? :DDDDDDD) elélvezett? Szegény, úgy sajnálom :D

2009. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is kíváncsi lennék a válaszokra mert nekem 8-án múlt el és 9-én eggyütt voltunk a férjemmel csak mi szeretnénk is babát!

Szerintem tesztelj kb 14 nap múlva és ha esetleg tudod mekkora az alphőd akkor kezd el azt is figyelni!

2009. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért a kettő nem ugyanaz a téma! Az kérdező felelőtlen és buta. Ti pedig felnőtt emberek vagytok, akik gyermeket akarnak.


Nektek sok sikert kívánok a Babához!

2009. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De az Én kérdésemre válaszolna vki valami értelmeset? Mert tudom hogy buták vagyunk, nem kicsit, de már megtörtént.. és nem lehet visszatekerni az időt.
2009. máj. 17. 19:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs más mint megvárni a köv.mensi napját.Ha nem jön meg veszel egy tesztet és kiderül minden!
2009. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

19:13-as köszönöm szépen!Szerinted van rá esély,hogy sikerűlhetett-e akkor?Vagy eggyáltalán van rá akkor esély?Gondolom elég kevés de azért reménykedem hátha!!!

Kedves kérdező én lehet,hogy nem konkrét értelmes választ adtam de megpróbáltam segíteni!

19:09-es voltam

2009. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd nem tudom hány napos a menstruációd, de tételezzük fel, hogy 5 napig tartott. Azaz szombaton a ciklusod 7. napján voltál kb. együtt a barátoddal. Miután a hímivarsejtek 3 napig (max. 5 napig) vígan elélnek benned, így akkor már símán lehet peteérésed is, hiszen közel jártál a középidőhöz. (Nekem például a 11. napon szokott peteérésem lenni. )A hímivarsejtek pedig ott várják a kiszabaduló petét, hogy megtermékenyítsék.
2009. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de nagyon félek hogy terhes vagyok, mert 15 leszek és anyámnak nem merem elmondani..:(( nem tudok mit csinálni T__T
2009. máj. 17. 20:38
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem vagy kíváncsi kioktatásra, mégis az következik.


Amíg valakinek nincs jogsija, addig nem ülhet volán mögé, hogy élesben vezessen. Ja, és ha nincs pénze autóra, akkor meg pláne. Mi következik ebből: hogy amíg nem tudod, hogy mit csinálsz (nem ismered a tested működését)és nincs pénzed fogamzásgátlásra, addig talán nem kellene felelőtlenül szexelni.


Most pedig egy-két tanács. Gondolom, erre nagyobb szükséged van.

- Úgy veszem ki a szavaidból, hogy megszakítással szoktatok védekezni. Ez nagyon NEM JÓ! Nem csak az a veszélye, hogy a barátod véletlenül mégis beléd élvez, mint most, hanem már az előváladéktól is terhes lehetsz, akkor is, ha nem beléd élvez el.

- A fogamzásgátlásért nem te vagy egyedül a felelős, hanem a barátoddal ketten. Ha már beléd élvez, legyen szíves legalább felerészben állni a fogamzásgátlás költségeit. Ha néhány cigiről vagy sörről lemond (mutass nekem olyan tinit, aki nem iszik vagy bagózik), máris megvan rá a pénz. Ha tényleg szeret, akkor nem veszi félvállról. Egy esetleges abortusz sokkal drágább a tablettánál, guminál, és maradandó károkat okozhat testedben is, lelkedben is. (A babáról nem is beszélve.)

- Vérzés után, amint a hüvelyváladékod nyúlós, híg lesz, termékeny vagy. Elméletileg a legtermékenyebb a vérzésed első napja után két héttel vagy. Eddig, és még ez után legalább két napot egyáltalán nem lenne szabad gumi nélkül szexelni, különben nemkívánt terhességet kockáztattok. Peteérés után két-három nappal már drasztikusan csökken a kockázata annak, hogy teherbe ess.

2009. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig 22:51-es válaszoló. Anyukádat nem jó ötlet kihagyni. Nem vagytok jó viszonyban? Nincs esetleg egy olyan tanárod, akiben megbízol, vagy egy osztálytársad anyukája, idősebb nővére, akihez fordulhatnál? Esetleg kérhetnél kölcsön pénzt esemény utáni tablettára, még van időd bevenni.
2009. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!