Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csütörtökön múlt el a menstruá...

Csütörtökön múlt el a menstruációm, és szombaton a barátom belém élvezett (véletlenül), és nem védekeztünk. Mennyi az esélye hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Jah és nincs pénzem tablettára..


Nem vagyok kíváncsi a kioktatásra, hogy miért feküdtünk le védekezés nélkül, stb.. szval aki ezt akarja írni annak ott a vissza gomb vagy a piros X.


2009. máj. 17. 19:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy srác sem élvez véletlenül bele egy nőbe, ez csak duma. Ők ugyanúgy érzik, mint a nők, hogy mikor érnek a csúcsra. Nem minden esemény utáni tabi kerül 5000 Ft-ba. Azt javaslom, hogy menj el a háziorvosodhoz, és írass fel eseményutánit, de mondd el neki, hogy ne a legdrágábbat írja fel. A pasid meg fizesse ki, ez a minimum. Remélem tanultál az esetből.
2009. máj. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én válaszolnék neked, de ahhoz tudnom kellene, hány naposak a ciklusaid és hány napos a menstruációd. Nekem 5 napos volt, a hatodik és a tizedik napon voltam a férjemmel és valamelyikből baba lett. Szóval van rá esélyed.

Különben az tényleg kamu, hogy véletlenül ment el benned, éreznie kellett, mikor jön a cucc, tehát vagy nagyon kezdő volt a drágám, vagy nagyon felületes. A baj csak az, hogy te iszod meg a levét...

2009. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
11:03-as válaszoló!Neked hány napossak a ciklusaid?Nekem 32 átlagossan és 5 napig szokott meglenni.Mi a férjemmel a ciklusom 6.napján voltunk együtt lehet,hogy akkor sikerűlhetett?
2009. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én ugyan ebben a cipőben vok! A menszeszem 7.-én mult el, és másnap a párom meg belém élvezett! Nem tom mennyi az esélye h teherbe essek.. Mi 3 éve vunk együtt, nagyon szeretjük egymást meg minden, és ha terhes lennék, nem vetetném el! Anyudnak nyugodtan mond meg, ő tudja, mit kell tenned és biztos, hogy segít neked mindenben....
2010. jún. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!