Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet közti vérzésem,...

Mitől lehet közti vérzésem, kb peteérés idején, vagy utána 2-3 nappal?

Figyelt kérdés
Sztem 1-2 nappal peteérés előtt voltunk együtt, és azóta kb 4-5 napja pár csepp vérzésem van minden nap. Máskor nem szokott lenni ilyen, most nem védekeztünk, és azóta van.Mi lehet szerintetek?Peteérés, vagy beágyazódás járhat ezzel? vagy beágyazódhatott, és mégis kilökődött? Vagy simán van akinél van köztivérzés? Nemrég voltam nődokinál, nagy gond nem lehet, de azért fura.
2011. dec. 16. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Peteéréskor lehet ilyen,majd elmúlik!

Beágyazódáshoz kevés ennyi idő. Ha nagyon idegesít, kérdezd meg a dokidat.

2011. dec. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia.

nekem is volt 5 napig pecsételésem a 20. ciklusnaptól.most hagytam abba a gyógyszert a múlt hónapban.a teszt múlt héten még nega volt.most várok,hogy meg jön-e vagy sem.ha karácsonyig nem akkor megyek dokihoz.semmi tünetem nincs.ha maradt volna a mensim 28 napos,akkor 1 hete meg kellett volna jönnie.de azóta sem.

2011. dec. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!