Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikertelen lombik után késik...

Sikertelen lombik után késik (2 napja).1. gábriel teszt pozi (körülötte kicsit elmosódott), második sok vízivás után negatív. Du-i teszt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valószinűleg nagyon tele van a szervezeted hormonnal és az zavarja meg a tesztet. Én is igy jártam : (
2011. dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy sikertelen?
2011. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
előző hónapban volt a lombik, az volt sikertelen.
2011. dec. 16. 18:02
 4/15 A kérdező kommentje:
Az,hogy ittam vizet előtte,nem zavarhatott be? Utána gyorsan kellett megint pisilni, talán hígabb volt... Soha nem volt még pozi tesztem.
2011. dec. 16. 18:06
 5/15 anonim ***** válasza:
A vizelet hígulása egészen biztosan befolyásolja a teszt eredményét, úgyhogy attól még az az első teszt pozitív. Azt, hogy az előző havi hormonok kiürlütek-e már, azt nem tudom, de drukkolok nagyon, hogy egy törpicur csíkozza a tesztedet. :P
2011. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyos vagy! Reménykedem nagyon...
2011. dec. 16. 18:14
 7/15 anonim ***** válasza:

szia.Igaz nem lombik,de elszeretném neked mesélni a következő történetet.A barátaimnak 5sikertelen inszemi után spontán jött össze 4év után a baba.Gondolom neki is fel volt turbózva a szervezete (closyl és egyebek).

Szerintem simán lehetsz terhes, a lombik alatt rengeteg hormont kaptál és lehet ebben a hónapban is érezhető volt az "utóhatása" és baba lett!

Drukkolok neked,az a teszt tuti nem véletlenül lett pozitív.Tesztelj reggeli vizeletből újra!

2011. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a reggeli pisi a legtöményebb, utána hígul, ha meg ittál egy csomót akkor hirtelen megint higítottál rajta. ha csak 2 napja késik, akkor simán bezavarhat, mert még csak most kezd (ha baba) kimutathatóvá válni.
2011. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A lombikkor kapott hormonok nem befolyásolják a mostani tesztedet.

Reggel tesztelj újra. :-)

2011. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Remélem pozi lesz!

Én drukkolok!

2011. dec. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!