Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel 5 órakor gyűjtöttem...

Reggel 5 órakor gyűjtöttem vizeletet műanyag pohárba és a fürdőszoba szekrénybe hagytam,de nem takartam le. 11 órakor értem haza a tesztel,akkor csináltam meg. Így is a valóságot mutatja,igaz? A hcg hormon,ha van,csak nem párolog el?!Vagy?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze így is valós eredményt mutat. Én is csináltam így. Mi lett az eredmény?
2009. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Nekem most negatív lett,de én ezért szorítottam,mert a párommal most találtunk munkahelyet!!És neked?
2009. máj. 18. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem párolog el a hcg. :)

Ha negatív lett, akkor nincs baba.

2009. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, egyéb kérdésekben nem kevés anyuka mondta, hogy a negatív teszt ellenére babája lett, szóval az is számít, hogy mennyivel vagy a menstruáció (kimaradása) után. ha még előtte vagy, akkor meg semmit sem jelent a negatív teszt...
2009. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már nagyon-nagyon sok nappal utána vagyok!
2009. máj. 18. 13:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Már az aktuális együttlét óta volt 3-szor mensim,csak nagyon kevés,ezért csináltam ismét tesztet.
2009. máj. 18. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok. :) Akkor örülök hogy úgy alakult ahogy szeretnéd. Én már 20 hetes vagyok, így nekem pozitív lett akkor is. :)

Szép napot kívánok!

2009. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!