Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol lehet műanyag teaszűrőt...

Hol lehet műanyag teaszűrőt venni a palástfű és cickafark teákhoz?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én háztartási boltban vettem, de láttam már 100 Ft-os bolt
2009. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ban is---bocsi:))))
2009. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én a 100Ft-os boltba vettem. Sztem ott mindig lehet kapni.
2009. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan bögrém van, amibe porcelánból van szűrő és teteje is van. Szerintem nagyon jó!!
2009. máj. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy fémmel nem érintkezhet a tea. De nem értem, ha a gyógyteára azt mondják, hogy csökkenti a hatóerejét,akkor a sima fekete tea vagy bármi, az miért érintkezhet fémmel? Miért keverjük fém kanállal. És amúgy is, miért árulnak mindenhol fém teaszűrőket meg teatojást? Még az Ikeában is.

Bár láttam már porcelán kanalat, de az csak kicsi volt, kb. kávésnak való.Hol lehet venni igazán nagy vagy hosszú nyelű porcelán kanalat, És láttam porcelán szűrőt, de az meg nagy lyukakkal volt ellátva, az átengedi az apróbb részeket sajnos. Tehát egyszer minimum át kell engednem a gyógyteát fém szűrőn. De akkor most ez jó vagy nem?

És akkor mi van a thermo bögrékkel,ami rozsdamentes acél, vagy alumínium? Nem is szabadna teához használni.

2012. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!