Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegytet csak receptre...

Clostilbegytet csak receptre lehet Magyarországon kivenni?

Figyelt kérdés
Magyarországon 1154 Ft-ba kerül? Azért kérdezem mert én Ukrajnában élő magyar vagyok és itt nálunk 270 gr. az az 7800 Ft. Az orvosom írta fel.Nem tudom,hogy avval a recepttel meg tudom-e venni Magyarországon is? A válaszokat előre is köszönöm.
2011. dec. 17. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Igen Magyarországon is recept kell a clostibegyt tablettához. Nekem is írt fel a dokim anno, de nem használtam fel mert mire elkezdtem volna szedni, terhes lettem. :) Azóta is itt van bontatlanul a szekrényemben. Nem tudom hogy itt elfogadják e az ottani receptedet. De itt tényleg sokkal olcsóbb mint amit te írtál ottani árat.
2011. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Unióban felírt gyógyszerreceptek mindegyik EU-tagországban érvényesek (feltéve ha az adott országba van olyan vagy az a neve). Mivel Ukrajna nem Uniós így azt passzolom,de talán elképzelhető,hogy ettől független itt elfogadják és akkor a fogyasztói áron adják.
2011. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 17. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem adják ki.
2011. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Meg tudtam venni Magyarországon a gyógyszert.
2012. febr. 6. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!