Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magyarországon vállalnak...

Magyarországon vállalnak valahol mesterséges megtermékenyítést a baba nemének megválasztásával?

Figyelt kérdés
Van már két kisfiam és szeretnénk egy kislányt. Kérem, ne ítéljen el senki. Akinek van két azonos nemű gyermeke, az tudja, mit érzek.
2011. jún. 3. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de nem tudom kihagyni, a Jóban rosszban-ban igen:-) Fehér Konrád:-D

Viccet félre téve sajnos nem tudom a választ, én még nem hallottam ilyenről..

Én is kíváncsi vagyok a válaszokra...

Üdv!

2011. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyire szeretnétek miért nem mentek külföldre érte?

Magyarországon se lenne olcsóbb.

2011. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.Ha egészségügyi oka van-pl nemhez kötött betegség-akkor gondolom igen,egyébként nem.
2011. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen, ez illegális Magyarországon. arról nem is beszélve, hogy ez csak lombikbébi program útján lehetséges, amire pedig esélytelen bejutni fogamzóképes pároknak, főleg, ha van már 2 egészséges gyerek.
2011. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem,és úgy tudom,hogy örökletes betegségnél sem.
2011. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem lehetséges. Nem marad más, csak a remény, meg esetleg az, hogy időzítitek az együttlétet, hogy minél több esélyt megadjatod arra, hogy kislány foganjon. Czeizel Endre mondott erre 1-2 tippet, lugosítás-savasítást, ill. hogy mikor kell együtt lenni.

[link]

2011. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A gyermek nemének megválasztása Magyarországon bűncselekmény, nézd meg a BTK.-ban, de genetikai betegségeknél asszem lehetséges.
2011. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem. És olyannyira büntetendő, hogy nem is találsz senkit, aki megoldaná pénzért.

Mi is így állunk. 2 kisfiam van és szeretnék még egy kislányt.

2011. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én is utánanéztem és úgy tudom, hogy nem illegális. Miért ne foglalkoznának velem, ha kifizetem? Szerintem ez inkább pénz kérdés. Külföldön (Genf) csinálnak ilyesmit, csak gondoltam az utazást-szállást megspórolnám.

A Jóban-rosszbant nem nézem, nincs kábeltévénk :D

2011. jún. 4. 07:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Születendő gyermek nemének megválasztása


173/C. § (1) Aki a születendő gyermek nemének megválasztására irányuló beavatkozást végez, bűntettet követ el, és öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) Nem büntethető az (1) bekezdésben meghatározott cselekmény miatt, aki a beavatkozást az egészségügyről szóló törvényben meghatározott célból hajtja végre.

2011. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!