Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9napja késik a menstruáciom....

9napja késik a menstruáciom. Babát szeretnénk, nem védekezünk.3,4honapja rendszeressen 30napra jön meg. Tegnap kezdtek el fájni a melleim, most megint késik vagy baba lehet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy teszteljek,de nem merek,már 10honapja probálkozunk a második babával.
2011. dec. 19. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha 9 napja késik, akkor én már tesztelnék. Elég jó eséllyel baba van a dologban.
2011. dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Légy bátor és tesztelj! A teszt 9 napos késés után már simán kimutatná, te pedig nem aggódnál tovább (főleg ha babás vagy, akkor meg nem is tesz jót, ha aggódsz).
2011. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:) Köszi a biztatást.Holnap veszek tesztet.Csak már elöre félek a csalodástol :(
2011. dec. 19. 14:39
 4/12 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi lett:)))
2011. dec. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nézd, tulajdonképpen nem azért fogsz csalódni,hogy a teszt negatív, hanem attól, hogy nem vagy terhes. Mert ha nem vagy, az előbb-utóbb teszt nélkül is kiderül, és ugyanúgy csalódott leszel. Szóval az, hogy nem mersz tesztelni, mert félsz a csalódástól, az csak struccpolitika...

Tesztelj, és lásd meg a valóságot! Sok sikert! (Egyébként szerintem nagy eséllyel az vagy, drukkolok!)

2011. dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Végülis igazad van :) jó majd irok!
2011. dec. 19. 15:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak a teszt tudja eldönteni,vagy orvos!
2011. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
na csináltál tesztet?
2011. dec. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11 hónapja próbálkoztunk, a menstruáció közeledtét mellfájdalom jelezte nálam. Viszont amikor teherbe estem a várható menstruáció előtt kb. 2 héttel kezdtek fájni a melleim. Gondoltam, hogy na biztos borult a ciklusom, de végül kiderült, hogy végre sikerrel jártunk. Tényleg csinálj egy tesztet! Drukkolok, hogy + legyen :)
2011. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 B&L válasza:
Szerintem is tesztelj!
2011. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!