Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedi valaki a vénusz cseppet?...

Szedi valaki a vénusz cseppet? Pco-s vagyok, metet szedek. Ismerősömtől hallottam a vénusz cseppről. Vajon pco-ra is jó? Rendszertelen a mensim, ezért kérdezem.

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

A vénusz cseppröl még nem hallottam, de ha betartod a 3as kezelést, rendeződnie kell a ciklusodnak. Ha belül rendeződnek a dolgok, akkor a baba is jönni fog.

Nekem gyorsan rendezödött a ciklusom a mettöl, volt inszeminációm is 4. De nem sikerültek. Majd elkezdtem inni a cickafark teát, a ciklus második felében meg a palástfüvet és elsö hónapban megfogant a kicsikém. :)

Amugy ez a két tea is rendezi a ciklust.

2011. dec. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de most nem tudom melyik teáról de azt hallottam cisztája akinek volt nem ihatja,ez igaz?mert nekem volt tavaly februárban,és szeretnék már babát,a ciklusom,meg 41 naptól,21 nap között jön meg.
2011. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
aki pco-s én úgy hallottam hogy a cickafark teát nem szabad inni! A ciklust beállítja, de cisztákat idézhet elő. Nekem is pco-m van most volt műtétem 8-án.
2011. dec. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Ha nem szabadna a pco-soknak cickafark teát inni, mert cisztát okoz, akkor nem szabadna inszeminációra vagy lombikra sem menniük? Ezeknél a beavatkozásoknál stimulálják a petefészkeket és egy egészséges nőnél is cisztát okozhat.

Én is pcos vagyok, semmi nem használt, még az inszemináció sem. A lombik elött kiprbáltam a cickafark teát és azonnal babás lettem 2,5 év után.

Természetesen ez az én véleményem és az orvosok is mind mást mondanak. Az endokrinológusom szerint is lehet cickafark teát inni.

2011. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én ezt úgy olvastam nem a doki mondta. én ezt nem is kérdeztem a dokitól!
2011. dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!