Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen rendszertelen ciklusnál...

Ilyen rendszertelen ciklusnál mire számítsak?

Figyelt kérdés

Gyógyszer abbahagyása utáni hónapban 29 napra jött meg, köv. hónapban 32 napra, most pedig az 50. napra de így is nagyon nehezen, elötte barnázgattam, aztán végre megjött rendesen de abszolút nem olyan volt mint elötte. Régebben 7 napig menstruáltam (utolsó kettő nap már csak tisztulás), első 3 napja mindig erős vérzés volt, most meg alig-alig véreztem és sokkal hamarabb elmúlt, tartott kb 4 napig.

Most azt sem tudom, hogy mikorra várható a peteérésem, hogy mikortól számít majd "késik"-nek, teljesen kétségbe estem ettől a zavartól. Szerintetek marad ez a helyzet? Vagy jobb lesz? Mikor áll már be? 50 napos ciklusnál van egyáltalán peteérés?


2011. nov. 9. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én évek óta nem szedek gyógyszert, mégis az elmúlt fél évben teljesen felkavarodott a ciklusom. Ugyanez mint nálad. Csak azért nekem a max a mostani ciklus, ahol a 35. napnál tartok. Szerintem vegyél ovutesztet.
2011. nov. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igyál cickafark-palástfű teakeveréket kúrában.Az rendbe teszi a ciklusodat!
2011. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Làtom,nem csak nekem vannak ilyen gondjaim.Nekem sohasem volt pontos,azaz 30-45 napos ciklusaim voltak.Voltak honapok,hogy meg sem jott.Juliusban sem,teszteltem,negativ lett.Erre lehetett egy spontàn peteèrèsem,mert rà 2 hètre pzitivat teszteltem.Nagyon orultem,azt hittem ilyen ciklus mellett nincs is peteèrèsem.Sajnos a 9.hèttol nem fejlodott a magzat,a 11.hèten vettèk èszre.A vizsgàlatok szerint ennek semmi koze nem volt a rendszertelen vèrzèsnek,pedig meg mertem volna eskudni...(Kromoszoma rendellenessèg volt a problèma)A kisbabàm elvesztèse utàn 37 napra jott meg,azota egyszer 21 napra,most 19.Nekem igy sohasem volt elotte.Ràadàsul èn is 2-3 nap barnàztam elotte.Allitolag ez elègtelen sàrga test hormon miatt (is) lehet,de hogy felborultak a hormonjaim az biztos.En is meg vagyok ilyedve,hogy ilyen rovid ciklus mellett,van-e peteèrès...Ha van,mikor,ès ha megint ugy lesz mint règen,hogy kitolodik 30 vagy mèg tobb napra,feleslegesen remènykedem megint a pozi tesztekben,nem terhessèg miatt nem jon meg.Màr èn is meg vagyok ilyedve,foleg,hogy nagyon szeretnèk babàt.

Tudom,nem sokat segitettem,ne haragudj :),de leirtam az èn tortènetem is,ès szerintem ez ahogy hallom,elèg gyakori problèmàja kezd lenni a noknek manapsàg sajnos...

En is gondolkodom az ovu teszten,de mindenkèpp nogyogyàsz,aztàn bejelentkezek endokrinologiàra,vizsgàljàk ki a hormonjaimat...

2011. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 26-35 napos ciklusaim lettek gyógyszer után.De két egyforma ciklusom nem volt,mindig más napra jött meg!

Én nyákot figyeltem ovukor, nem vettem ovu tesztet, és így is sikerült a baba.

Mint kiderült, az utolsó is jó rövid ciklus lett volna, 7. napon volt peteérésem.

Én nem vártam vele mikor áll be, szerintem lehet akár évek is!

2011. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!