Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segített már valakinek a...

Segített már valakinek a cickafarkfű tea és a palástfű tea kombinációja, hogy babás legyen? Mik a tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 05:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most iszom a 2. hónapja!Lehet hogy most sikerült!:)Majd meg írom!
2009. máj. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne! Én is ebben a ciklusban kezdtem. Írj majd, sikerült-e! Szorítok :)
2009. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat,én is ebben a hónapban kezdtem,nem tudom hogy segített-e,még van majdnem 1 hetem a "nemvártig".Az a baj,hogy már lassam 1,5 éve szeretnénk és már nemtudom,hogy igazi tüneteim vannak vagy csak bebeszélem magamnak.
2009. máj. 19. 16:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérlek írjátok meg majd az eredményt.Köszi
2009. máj. 19. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még csak az első héten vagyok ebben a ciklusban, de írok majd! Írd már meg Te is az eredményt! Remélem mindkettőnk jó hírt ír majd!
2009. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!