Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elég gyenge az immunrendsze...

Ha elég gyenge az immunrendszerem (hirtelen fogyás miatt) akkor nehezebb lesz teherbeesnem? És ha babás leszek akkor nagyobb az esélye, hogy beteg lesz a baba?

Figyelt kérdés
Sok légúti megbetegedésem van és elég gyakran lesz hólyag hurutom is!Mivel antibiotikumot kell szednem rá nem tudom,hogy mi lesz ennek a vége!Annak ellenére fázok fel,hogy sosincs kint a derekam,mamuszt hordok otthon,a talaj nem hideg!
2009. máj. 19. 05:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Miért nem szedsz valamilyen immunerősitőt,annyi félét lehet már kapni!Legjobb az Immuno,de jó még a SupradynF is!A párom rendelkezik ilyen tünetekkel,mint te,neki a Supradyn nagyon bevált és mikor szedi,semmi baja nincs!A gyerekeimnek az Immuno kidet szoktam venni,ők 1 évben 1x fáznak meg!

Jó egészséget!

2009. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!Szeretnék már felépülni,mert nagyon rossz,hogy mindig beteg vagyok és így félek babát vállalni is!Olyat szeretnék,amit nem kell életem végéig szedni és azért hamar rendbe tesz!Már megbántam a fogyást!Annyit kínlódok miatta!Pedig ettem zöldséget és gyümölcsöt is sokat!De köszönöm szépen!megpróbálom valamelyiket!Nagyon szépen köszönöm még egyszer!
2009. máj. 19. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!