Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült valakinek úgy a...

Sikerült valakinek úgy a baba, hogy az ovuláció előtti napon voltak csak együtt?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, elvileg tegnap volt az ovum, de csak előző nap tudtunk együtt lenni. Szerintetek van így esély, vagy ne is reménykedjek? Ma meg már felment a hőm, gondolom ilyenkor már késő az együttléthez, ugye?
2011. dec. 21. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze hogy van, nekem 7-én volt ovum, 4-én ill 6-án voltunk csak együtt, és 3 nappal ezelőtt pozitívat teszteltem:) Szóval nagyon sok esélyed van ám :) Szurkolok!

4 hkm

2011. dec. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy sikerült. Pont hogy ovu előtt érdemesebb együtt lenni, bár még aznap se késő, de előtte való nap a legoptimálisabb, mert akkor egyből a frissen kiszabadult petesejtet már be is találják a fickók. A hímivarsejtek kb. 3 napig életben maradnak a női szervezetben, de egy napig egészen biztosan, úgyhogy nagyon jól csináltátok, nincs mit aggódni ezen.
2011. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom olvassa-e valamelyikőtök, de sikerült!!! :)))
2012. jan. 7. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondtam én, hogy jó lesz úgy. :) Gratulálok!
2012. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! Én akkor nem voltam válaszoló, de most hasonló cipőben járok, ezért olvasom a hasonló kérdéseket, válaszokat, mert kiváncsi vagyok lehet-e esélyem, de nem akarok rágörcsölni, mert akkor azért nem sikerülne! elvileg az elmúlt 3 napban volt peteérésem, hasszurkábol érzem és ma van a 14. nap a ciklusomban.mi együtt voltunk az elmúlt egy hétben minden nap. ma reggel is. Szerinted van nekem is esélyem? Nagyon szeretném, a dokim szerint minden rendben, h baba lehessen. csináltál másképp valamit? szedsz valami vitamint? pihentél többet? van valami praktika ilyenkor?
2012. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!