Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát Szeretnénk a párommal....

Manócskaah kérdése:

Babát Szeretnénk a párommal. Szerintetek hány naponta érdemes együtt lenni ovuláció körül?

Figyelt kérdés
Valahol azt írják 2naponta de valahol meg azt hogy mindennap.szerintetek?
2011. nov. 21. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi 2 naponta voltunk együtt, bevált. :)

Én is olvastam már mindenféle változatot, de nekem "tetszik" az a változat, hogy két naponta legyünk együtt, hogy a spermiumok életképesebbek legyenek. De persze sok mindentől függ, hogy megfogan-e a baba.

2011. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mi ovuláció környékén megpróbáltunk naponta együtt lenni (kb.3napig), előtte levő héten 2naponta, azon kívül pedig ahogy jól esett, volt, hogy csak heti 1x.
2011. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha párod spermái tökéletesek, akkor mindegy milyen gyakran.

Ha nincs elég katona, akkor a naponta-két naponta épp sikertelenséget okoz.

Ha most kezdtek neki a projektnek, akkor leginkább ahogy jól esik! Egészséges párnak egy éven belül gyermeke fogan általában még akkor is, ha egyáltalán nem figyelik az ovulációt.

Ha pedig tudod nagyjából mikor van, akkor előtte egy-két nappalra érdemes időzíteni.

2011. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:) Mi 4hónaőja próbálkozunk ez lesz az 5.

Velem minden rendben az biztos mert voltam vizsgálatokon,a párommal nem tudom de elég fiatalok vagyunk ő is még csak 26 éves tehát remélem hogy minden rendben van vele is:)

nekem péntek szombat lesz ovum a kettő közül elvileg valamelyik nap.akkor szerintetek az jó ha együtt vagyunk mondjuk hétfő szerda péntek szombat?

2011. nov. 21. 14:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó lesz. mi így csináltuk és bevált. remélem sikerül, drukkolok nektek! :)
2011. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jajj de jóó köszönöm:):)

És Gratulálok a babátokhoz:)

2011. nov. 21. 14:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi általában naponta voltunk együtt, és őszintén, már túlvoltam azon, hogy ovut figyeljem meg ilyenek, túl sok év sikertelen próbálkozás volt a hátunk mögött. Aztán augusztusban mindenféle odafigyelés nélkül összejött :)
2011. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Gratulálok:)

És amikor összejött akkor is naponta voltatok együtt?

2011. nov. 21. 14:53
 9/12 anonim ***** válasza:

14:51 vagyok: Köszönöm!

Nem emlékszem, nem figyeltünk oda semmiféle gyerek-dologra, csak összebújogattunk :) De gondolom, igen, az egy nagyon stresszes időszak volt, párom munkahelyet váltott, én meg 3 kollegámat helyettesítettem egyidőben, kellett az a kis levezetés egy-egy ilyen nap után :)

2011. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia, mi tök rossz időben voltunk együtt, és amikor később ugyanabban a ciklusban már nem is gondoltuk, akkor jött a gyerek :)

Persze mi állandóan kufircoltunk, 14. nap körül mindennap kellett, akkor nem volt pé-m, így utólag tudjuk :D:D

Aztán beleuntunk a sexbe, és kihagytunk 3 napot, aztán visszatértünk a természetes "sexrendünkhöz", szóval, hogy két naponta, max 3 naponta, és akkor estem teherbe valamikor!

De Clostilt szedtem, ami peteérésserkentő.

2011. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!