Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt a görbét hogyan kell...

Ezt a görbét hogyan kell vezetni? Hogyan kell beleírni az értékeket?

Figyelt kérdés

Jobb oldali oszlopban a legfölsőre gondolok.


[link]


2011. dec. 21. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Rákattintasz, letöltöd, majd naponta beírod az adataid és mented. Ecxel program kell hozzá.
2011. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre én is rájöttem, de a szexet és a vérzést hogyan jelöljem? Én színezzem a kockát?
2011. dec. 21. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
x-et tegyél oda pl.
2011. dec. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még az is érdekelne, hogy a peteérést behúzza? Mert már huszonvalahány napi adatot beírtam, de nem húzza be. Ezt is nekem kell kitalálni?, mert akkor nem sok haszna van a táblázatnak... Hogyan kerül oda a termékeny időszak jelölése, amit kitöltött táblázatnál lehet látni, és halványkék vonal jelzi?


Lehetőleg olyan válaszoljon, aki vezetget ilyen táblázatot.

2012. jan. 4. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem használod a ciklus.hu-t? Az tök érthető, és a gép húzza be, vagy ha tudsz németül, akkor a www.wunschkinder.net, az még jobb, nekem az volt a kedvencem:) Vagy az angol fertillityfriend, sok van:)
2012. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem használtam ezt, hanem a ciklust, meg a fertility friendet.

De ha sok görbét nézegetsz, lassan magadtól is fogod érteni.

A linkelt oldalon van csomó példagörbe.

Jó tanulást!!

2012. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!