Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensim nem rendszeres....

A mensim nem rendszeres. Ismet kesik. Legutobb 13-an volt. Honap kozepen volt pecsetelo verzesem.3 tesztet csinaltam. Negativ. Mellfeszuleses es alhasi erzekenyseg jelentkezett. De ezek a szokasos menstruacio tunetei is. Terhesseg fennalhat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A középidős pecsételés lehet ovulációtól. Nekem sem volt soha rendszeres. 28-37 nap között változott. Mikor gyanakodtam, hogy terhes vagyok, először a 32. napon teszteltem negatívat, de mivel nem jött meg, a 37. napon újra teszteltem és akkor pozitív lett. A második terhességemnél a 34. napon teszteltem pozitívat. Szóval én azt mondom, hogy ha egy hét múlva még mindig semmi, akkor tesztelj újra. Addigra lehet, hogy már egyéb tüneteid is lesznek.
2011. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ma pontosan a 39-dik napnal tartok.legutobb ket nappal ezelott teszteltem reggel,ami negativ volt.soha nem volt rendszeres sot elegge fajdalmas menstruaciom volt,mar egy ideje sejtem ,h problemak voltak.kozepidos verzes meg soha nem jelentkezett.igazabol ,a oarom ugy gondoljuk ,h a terhesseg kizart mivel nem tortent semmi...es ha a kozepidos verzes beagyazodas lett volna akkor azt teszt mar kimutatna!nem?kimaradni,teljesen meg soha nem maradt ki....
2011. dec. 22. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!