Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez egy teljesen esélytelem...

Ez egy teljesen esélytelem görbe ugye? Pénteken volt peteérésem, a ciklus.hu nem jól húzta be.

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 22. 09:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Azért mondom a pénteket, mert csütörtökön este iszonyúan fájt még a hasam.
2011. dec. 22. 09:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem meg jól húzta be, úgyhogy van rá esély, de ha nem hiszed vezesd fel ide is : [link] , és majd ez az oldal is behúzza amit gondol, amúgy könnyebb volna a gépnek is ha nyákot is vezetnél..
2011. dec. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia! A fertility csütörtökre rakta. :S
2011. dec. 22. 10:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajna nyákot nem tudok vezetni, mert nem nagyon van, de csütörtökön és pénteken délelőtt volt egy kevés tojcsis.
2011. dec. 22. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért mondtam hogy vezesd mind a kettőt mert nekem van hogy 4-5 nap eltérés is van a kettő között és utána már ráérsz a megérzéseidre hagyatkozni, hogy melyik is a jó. Az nem baj ha nincs sok nyákod, de ami van azt vezesd fel, mert nagyon sokat segít, én 4 hónapja vezetek görbéket és még ebben a hónapban kezdtem el nyákot is vezetni, most esett először egybe a peteérésem mind a kettőnél...


első voltam

:)

2011. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia, ha benézel ide, sikerült ám!

Boldog új évet!!

2012. jan. 1. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!