Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Legjobb praktika teherbeesésre?

Legjobb praktika teherbeesésre?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szex
2011. dec. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azon belül :)
2011. dec. 22. 23:03
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
hát punciba
2011. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát hallod nekem 4 éve nem jön össze szóval nem is tudom mit írjak ez egy érdekes kérdés.
2011. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Peteérés előtt egy nappal este szex, nekünk így jött össze, csak közben Pharmatex hüvelytablettát használtunk :)
2011. dec. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk közel 9 év után sikerült spontán a babó,úgyhogy hidd el vannak még csodák:) Popsi alá párna együttlét közben,de eszemben sem volt már a teherbeesés,csak jól esett:) Hogy aztán segített-e,vagy nincs köze hozzá nem tudom,de a pici megkapaszkodott nagyon is!:) 21hkm
2011. dec. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha én ezt tudtam volna a 6.5 év alatt míg próbálkoztunk, most el is mondanám...

Amúgy spontán módon jött össze, amikor már nem akartam gyereket, elég volt a sok csalódásból, és azt mondtam, akkor másra koncentrálok: publikálok, szakmában megyek előre. Azóta persze megint akarok, elég rövid úton visszajött a kedvem hozzá :)

22 hkm

2011. dec. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a termékenységi kalkulátor vált be, megmutatja mikor érdemes próbálkozni, a google-ba beírva sokat kiad! Egy próbát megér!
2011. dec. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen szoktam azokat nézegetni,csak a menzeszem is szokott késni 3-4 napot,de van amikor nagyon pontos.Van hogy érzem amikor peteérésem van(más a folyás állaga,pici szúrka),de van hogy nem érzem.Akkor ilyenkor nem lenne peteérésem?
2011. dec. 23. 08:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoztam semmiféle kalkulátorral, nem mértem hőt, csak szexeltem apával, amikor csak jól esett :) Első hónapban meg is fogant a babánk :)
2011. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!