Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináljak tesztet? Vagy ne...

Csináljak tesztet? Vagy ne csináljak? Nem tudom mitévő legyek. Erősítsetek meg, hogy mit tegyek!

Figyelt kérdés
A 29-ik napon vagyok a ciklusomban. Ez az első clostys hónapom. 13-ik nap uh-n voltam a doki azt mondta, hogy mindent bele. Megtettünk mindent az ügy érdekében. :) Viszont a ciklusom össze-vissza az utóbbi időben, ugyhogy nem tudom, hogy mikor kellene megjönnie. Vagy a 13-ik naphoz számolhatom? Viszont a 20-ik napon nyúlós tojásfehérje folyásom volt. Most nem tudom az miért? Talán akkor volt mégis a tüszőrepedésem? De a doki, akkor 1 héttel elötte miért mondta, hogy probálkozzunk? A férjem külföldön dolgozik és mondtam is neki, hogy aznap este megy is vissza. A 20-ik napon nem volt itthon, úgyhogy akkor nem sikerülhetett semmiképpen, ha esetleg akkor volt pém. :( Most mit tegyek?? Félek tesztelni, félek a csalódástól, másfél, két éve próbálkozunk. :(
2009. máj. 19. 15:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem, hogy terhestüneteim persze vannak, de ezeket betudom PMS-nek. :(
2009. máj. 19. 15:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 év után születet lányunk... 2szer vetéltem előtte... én is féltem teszetet csinálni minden alkalommal, amikor késett. De megcsinálni nem keről semmibe. Rossz látni az 1 csíkot, de lehet még belőle később kettő is :)) Várj még egy hetet, ha biztosra akarsz menni. Sok sikert!!!!! Meglesz az a baba, rajtunk orvosok nem tudtak segíteni, viszont sok jószándékú ember imádkozott értünk és ez bejött!!!!! Imával : Kata
2009. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a sors, mert a barátnőm éppen 5 perce hívott, hogy imátkozik értem, mert a kisfia katolikus oviba jár és most lesz 4 órakor a évzáró mise. :)
2009. máj. 19. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdésedre nem tudom azt válaszolni, hogy tesztelj, hajrá... De elmondom, mit nem értek. Clostit kapsz, és az orvosod nem figyeli a tüszőérésed folyamatát UH-gal? (Ez nagy hiba, mert akár túlstimuláció is lehet belőle, ami nem vicces...)

A clostit csak úgy felírta, vagy csinált esetleg 3. és 21. napi hormonvizsgálatot is? Ha nem, mire írta fel a Clostit? Ha nem, honnan tudja, mi az oka a rendszertelen ciklusodnak?

Ha ezeket a dolgokat nem nézte meg az orvosod a Closti felírása előtt, akkor cseréld le.

Ezzel együtt tiszta szívből drukkolok Neked!

2009. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De követi a doki. Talán, ha elolvastad volna, amit írtam, akkor látnád. Igaz utoljára a 13-ik napon. De mennem kell most is, ha megjön a vérzésem rögtön. Voltam hormonvizsgálaton is. A prolaktinom magas volt. Tehát a doki figyel. Csak tanácsot akartam kérni, mert a dokim másik városban van, telefonon pedig nem akarom a bizonytalanságaimmal zaklatni. Úgyis azt mondaná, hogy türelem.
2009. máj. 20. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!