Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet? Csináltam ma tesztet...

Mi lehet? Csináltam ma tesztet, amikor megcsináltam negatívat mutatott, ez volt ma 11-kor,3kor megnéztem megint és nagyon halványan látni a második csíkot, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A mellem feszül és olyan kék erek látszódnak,magas a hőm.
2009. máj. 19. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Van rá esélyed.De inkább csinálj még egy tesztet. Addig is gratulálok.
2009. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem a 10.percben vált két csikossá, még is megjött... De remélem neked összejön!
2009. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a gratulációt,még nembízom el magam mert lehet rosszul látok pedig már vagy 20szor megnéztem.
2009. máj. 19. 16:41
 4/10 anonim ***** válasza:

csinálj holnap reggel is, mert a csíknak pár perc alatt meg kéne jelennie. Ha a holnapin is halványan megjelenik, akkor már biztosabb. Sőt elvileg erősödnie kell. Esetleg ha türelmes ember vagy, akkor 2-3 napot várj akkor már nagyon szépen meg fog jelenni. Én se mertem elhinni az elsőt annyira halvány volt, aztán csináltam másnap reggel is, az már erősebb volt. Pár nap múlva pedig már a tesztcsík jelent meg előbb ahogy haladt végig a pisi a teszten.

Sok sikert!

2009. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pár napon belül erősödnie kell a csíknak:)
2009. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ,de mostmár nemlátok semmit,tiszta hülye vagyok:((
2009. máj. 19. 19:16
 7/10 anonim ***** válasza:
na csináltál ma tesztet? Mi lett az eredmény?
2009. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia.

Csináltam de negatív :(

de még nem jött meg,magas a hőm.

37,6 az normális?

2009. máj. 20. 09:40
 9/10 anonim ***** válasza:

az már hőemelkedés, de ha jól vagy, akkor lehet tényleg babás vagy, és attól ilyen magas a hőd. Remélem sikerül.

Addig van remény ameddig nem jön meg. Szerintem várj pár napot.

2009. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Várok.Más panaszom nincsen,nehéz várni.már megvettem a tesztet de még nem merem megcsinálni.
2009. máj. 20. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!