Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 21-én volt peteérésem,...

Elvileg 21-én volt peteérésem, leghamarabb mikor mutatná ki a teszt, hogy van-e baba?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Leghamarabb 2-án.

De inkább később.

2011. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4.-e fele.
2011. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem tavaly nov.22 volt peteérésem és leghamarabb dec.5-én mutatott egész haloványat:) dec 6-án már erősebb volt jó kis Mikulás ajándék volt a férjemnek:) aug.16án meg is született a kisfiunk.

Szóval ebből kiindulva szerintem neked is leghamarabb jan.5 lehet pozi a teszted ha most sikeresek voltatok! :)

2011. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy számolom akkor 4.-e körül kell megjönnie.Vagyis h nem kéne megjönnie :) Tehát 4.-e után tesztelhetsz.Ha negatív lesz,de még mindig nem jön meg akkor 6.-án csinálj reggel vizeletből! és biztosan kimutatja!
2011. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Remélem összejött a baba, akkor majd 4-e körül tesztelek, addig olyan lassan fog telni az idő :( Remélem pozitív lesz! Kellemes Ünnepeket Mindenkinek! :)
2011. dec. 24. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!