Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27 napos ciklusnál kb hány...

27 napos ciklusnál kb hány napig lesz pozitív ovu teszt? Tapasztalatokat kérek? Hányadik nap az első negatív nap? Akkor érdemes együtt lenni hogy baba legyen? Reggel vagy este?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen tesztet használsz.


Én eddig két fajtát próbáltam. Az egyik érzékenyebb volt, és állandóan volt két csík, de egyre erősödött. A másiknál folyton csak egy csík jelent meg, de az ovu előtt hamarabb megjelent a tesztcsík, mint a kontroll csík. Ez nekem sokkal jobb volt, mert így egyértelmű volt. Ezt a DM- ben vettem, Baby Mark. Inkább ezt javasolnám.


Kicsit ugyan drágább, de szerintem megéri. Nekem 29 napra jött meg legutóbb, előtte 30- ra. Én most a 10. napon kezdtem el tesztelni, és a 14. napon lett pozitív. Szerintem te is a 9. nap környékén elkezdheted.

2011. nov. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is 2 félét próbáltam idáig.

One step-et és wondfosat.

A wondfo sokkal egyértelműbben mutatja a pét!

Nekem 2 napig szokott pozi lenni.

27-29 napos ciklusaim vannak.

Most a 13.napon nagyon erős pozi volt. A 14.napon is az volt de nem ilyen erősen.

Na ezen a 2 napon mi együtt voltunk.Az első nega napon már nem.

De ha bírjátok szuflával a pozi napon vagy napokon és az első nega napon legyetek együtt.

Azt,hogy reggel vagy este?? Nem tom mire érted...

Ha tesztelésre akkor azt estefelé csináld.

Ha a szexre,akkor is is azt estire szavazok, vízszintesen kevésbé folyik ki az anyag.

drukk

2011. nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia.Én a müllerben vettem azt hiszem one step.A 8.napon kezdtem még - lett.A következőt a 10.napon csináltam az már szerintem majdnem pozitív lett.A 11.napon szintén erős volt mindkettő,kíváncsi vagyok ma milyen lesz korábban a 14.napon volt peteérésem.Próbálunk mindennap együtt lenni amíg pozitív és még az első - napon is.Korábban mondjuk ovu teszt nélkül lettem babás és csak simán együtt voltunk 2-3naponta.
2011. nov. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nekünk is az első már a legelső alkalommal összejött, most meg nem, én a Rossmannba vettem ovu tesztet majd meglátjuk, 21-én volt meg holnap kezdem az első ovu tesztet, az a 10. nap majd meglátjuk. köszi a válaszokat. drukkoljatok
2011. nov. 30. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!