Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma a teszt negatív (dél...

Ha ma a teszt negatív (dél körül csináltam,2. pisi), vajon biztos? Elég bonyolult helyzet.

Figyelt kérdés
November 1-jén időre megjött, de nagyon halvány volt és semmi görcs, majd rá kb. 1,5 héttel megint, úgyhogy azt se tudom, mihez számoljam, de már biztosan késik. 3 napja időnként émelygek, de ez ugye mástól is lehet. A mellem mikor érzékeny, mikor nem... Ma csináltam egy IntiMed tesztet, negatív. Szerintetek bízhatok benne? A hasam időnként mintha görcsölne, de lehet, hogy csak beképzelem mert várom... Időközben volt egy elég durva felfázásom és sokat stresszelek, ettől késhet, ha amúgy pontos (30 napos)?
2011. dec. 23. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 3 napja biztosan késik, és negatív, szerintem nem vagy várandós, bár lehet érdemes 1-2 napot még várnod! Ha az ünnepek alatt sem jön meg, menj orvoshoz, mert lehet más a baj! A stressz is okozhatja a késést! Ne aggódj, semmi baj! Kellemes Ünnepeket!
2011. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj be a gyógyszertárba és vegyél egy 10-es érzékenységű tesztet, a Walentin pl. elég megbízható. Csináld meg reggeli elsőből és az elég tuti eredményt ad.
2011. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!