Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nézzétek meg légyszi a két...

Nézzétek meg légyszi a két görbém? Most jönne meg, de a hőm magas, száraz vagyok, de mensi tüneteim is vannak? 1,5 éve várjuk a csodát.

Figyelt kérdés

Az elmúlt év mérési alapján sejtem hogy a 8. napon volt pém. Pé előtt nekem már 4-5 nappal jön az erős folyás és mivel ez most elmaradt kiváncsiságból kezdtem el mérni. És már a 9. napon magas volt a hőm. Nekem peteérés előtt mindig alacsony(főleg a jobb oldali pf-men), sosincs benne ugrálás semmi. Ezért érzem úgy hogy ez a néhány napi mérés is ér valamit, a múlt tükrében. Így igaz még csak 22 napon vagyok, de ma van 14 napja a pém. A hőm még mindig magas. Azért is gondolom, hogy mensi körül vagyok, mert tünet van(enyhe hasmenés, fájdogáló has), de a nyákom krémes(reggel)egyébként száraz vagyok, nincs migrénem mint mindig, és elég sok terhes tünetem van.

2 napja este a medilab szellemcsíkos volt(nekem eddig sosem vált ez pozivá, ez mindig szellemcsíkos nekem).


Segítsetek légyszi. Nagyon tanácstalan vagyok


2 hónappal ezelőtti görbém(ue. petefészkemen):

[link]


És a mostani:

[link]


Nagyon köszönöm ha válaszoltok és kicsit megoldjátok a dilemmám.


2009. máj. 20. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet megnyitni a görbéket...
2009. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem tudom megnyitni a görbéket...
2009. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Megpróbálom újra.


2 havi:

[link]


mostani:

[link]


Köszönöm, hogy segítetek

2009. máj. 20. 10:35
 4/11 anonim ***** válasza:
A 2. havi szerint neked a 12.nap volt pé.Nem a 8.nap!
2009. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen ezt tudom, ez a két hónappal ezelőtti görbém, csak az összehasonlítás végett raktam fel. hogy a 36,5 az nálam már pé utáni hő.

Ezért gondolom most hogy a 8. napon lehetett.

2009. máj. 20. 12:27
 6/11 anonim ***** válasza:

csinálj Lh tesztet.Az hamarabb kimutatja a terhességet mint a terhességi teszt.nekem bevált.

megértem,h nagyon várod,h végre tudd h sikerült,de úgy hidd el nekem,hogy minden menszis jelem megvolt, el is szomorodtam h most se sikerült és közben kismama lettem.

nem lehet ezeket a jeleket,ilyen korán értelmezni.

2009. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Tényleg nagyon várjuk, mert rengeteg idő és sok-sok fájdalmas beavatkozás van mögötte.

Igyekszem még türelmes lenni.


Neked gratula és jó egészséget.

2009. máj. 20. 13:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm.

Nálad mit mondanak mi a baj?

Nekem 2 év után spontán sikerült.

Melyik meddőségibe jártok?

2009. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A Nyírőbe. Mi is próbálkoztunk több mint egy évig spontán, majd több mint fél éve kiderült az endometriózisom,és egy óriási csokicisztám volt a bal petefészkemben. Ezzel műtöttek, majd az egész petefészkemet kivették sajnos. A jobb oldalim se tökéletes, azon ciszták voltak és 10 éve azt is műtötték és szintén leszedtek belőle bár nem olyan nagy darabot.

Aztán a kúrák, a vizsgálatok. Most megint spontán próbáljuk, mert a párom nagyon nem akar vizsgálatra menni. Mert úgyis minden rendben nála(rettentő szemérmes és ez neki túl sok). Elvileg most a hormonjaim rendben. Csak minden mensikor ott a demoklész kardja, hogy visszatér ez a betegség.

De most már nagyon bízunk(talán picit a csodában is).

2009. máj. 20. 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha jobban megnézem,a másik görbéden is lehetett a 12.napon a pé.-ed.

Sajnálom az esetedet.

Az én párom sem akart jönni a meddőségibe.De egy spermavizsgálatra csak rávettem és szerencsére nagyon jó volt az eredmény.Nálam sem találtak semmi bajt.

Végül is csak egy nőgyógyász hibája volt,h meddőségibe mentünk,mert azt mondta h ha csak naptármódszerrel védekeztünk és nem maradtam terhes,akkor baj van.Hát nem volt.csak ügyesen elkerülték egymást a sejtjeink.

Neked milyenek a hormonértékeid?

Akkor már túl vagytok az inszemináción?

2009. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!