Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Száraz, fuldokló köhögés...

Száraz, fuldokló köhögés összefüggésben lehet a magas vérnyomásommal? Nem akar múlni bármit csinálok. Már fáj a hasam is az erőlködéstől! 14+4km

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyenről még nem hallottam, hogy magas vérnyomás köhögést okozna(persze attól még lehet). Én inkább allergiára gondolnék, eléggé szezon van... Az simán irritálhatja annyira a légutakat, hogy görcsös köhögést okozzon. Tapasztalat:(

Nem vagy allergiás valami növényre?

2009. júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia nem tudok róla,de lehet hogy akkor elmegyek egy allergia vizsgálatra.Az az érdekes hogy főleg este,lefekvés után kezdődik.Te szedsz rá vmit?Vagy mivel tudom enyhíteni?
2009. júl. 9. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Allergia vizsgálatra szerintem el se menj, mert várandósan nem csinálják meg, nekem sem csinálták. A helyedben a háziorvosnál kezdeném, ő biztos tudja, hogyan tovább. Én sajnos asztmás is vagyok, úgyhogy belélegzős gyógyszereket szedek.

Kérdezd meg a háziorvost, legfeljebb elküld a tüdőgondozóba. De feltétlenül szólj, hogy babát vársz, nehogy megröntgenezzenek vagy olyan gyógyszert adjanak!

Jobbulást neked!

2009. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2009. júl. 9. 12:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem dohányoztál a terhességed előtt??Mert ahogy abbahagyod,a torok és a tüdő tisztulása is okohat ilyen tüneteket.
2009. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia de dohányoztam.Akkor elképzelhető hogy attól köhögök ennyire?Szegény párom 4 napja külön szobában alszik,nem tud tőlem pihenni:-(Köszönöm a válaszod!
2009. júl. 10. 07:28
 7/8 anonim ***** válasza:

21:49-es vagyok.Elképzelhető,hogy a cigi abbahagyása miatt van.Én is cigiztem és miután abbahagytam,2-3 hétig én is köhécseltem állandóan.Főleg éjjel álmomban.Aztán ahogy tisztult a torkom,abbamaradt.Amúgy milyen cigi nélkül?Szerintem sokkal jobb,bár az elején nehéz volt megállni.Jó egészséget Nektek!


28hetes pocis

2009. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia,hát őszintén az elején kicsit nehéz volt,de mindig arra gondoltam hogy a babót mérgezem vele,így azért kibírtam valahogy.Teljesen más mióta nem szívom,jobban érzem az ízeket,pl sokkal kevesebb sót használok,ami jó is mert magas vérnyomásos vagyok.Nektek is jó egészséget és szép babavárást:-)
2009. júl. 12. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!