Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 19. napján vagyok...

Ciklus 19. napján vagyok (jan.4-ére nem várom) fáj a derekam és görcsöl a hasam alja, mintha meg akarna jönni, ez jelentheti azt, hogy összejött a baba vagy más van a dologban?

Figyelt kérdés
Ennyire előre nem szoktam görcsölni és nem is így szokott pontosan görcsölni, mikor megjön. Mi lehet ez? Reménykedhetek a babában?
2011. dec. 26. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
istenem...én ezt már annyira unom,hogy napi 20ilyen kérdés van!!! miért nem lehet utána keresni???
2011. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 19. napon még nem lehet tüneted.

Ami van, azt vagy mástól van, vagy beképzeled!

2011. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat.Ha valakit zavar az ilyen kérdés, miért töri magát azzal, hogy válaszol, miért nem hagyja figyelmen kívül? Én meg ezt nem értem.

Biztos nem beképzelem, úgy görcsöl a hasam, szinte folyamatosan, mint mensi alatt, de ahhoz még korai nagyon. De az is elképzelhető persze, hogy más miatt van. De reménykedem, hogy mégis baba lesz belőle.

2011. dec. 26. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia,én 6 ra nem várom én is érezgetek de biztos nem a babát érzem.Ez nagyon nagyon korai.Csak majd ugy leghamarabb 10.-korul érezhetnék valamit ha!!!!
2011. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Kedves" első!


Gondolod, hogy azért írja a kérdést, hogy téged szórakoztasson? Hát tévedsz? Ez az oldal azért van, hogy MINDENKI feltehesse a kérdését, és nem azért, hogy a te fajta unatkozó, társaság nélküli embereket szórakoztassa.


Kérdezőnek: szerintem tuti nem lehet a baba. Hiszen egy pár napja lehetett az ovud, de az is lehet, hogy azt van most, és azt érzed.

2011. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na vegül baba lett? vagy mas volt a baj?
2012. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem lett baba sajnos, megjött nemvárt előtt 2 nappal :((
2012. febr. 9. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!