Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha 28 naponta...

Lehetek terhes, ha 28 naponta szokott megjönni, de most a 31. napon tartok és még jelét sem érzem, hogy megjöne?

Figyelt kérdés
A menstruációtol számítva 14. napon (elötte 5 nappal és utánna 5 nappal) nem szeretkeztünk, de utánna igen, és nem védekeztünk. Tudom, hogy lehet máskor is kósza peteérésem, de ugye ez nem lehet attól, hogy esetleg cisztám van? Vagy valami más?
2011. dec. 27. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre pontosabbat egy teszt mondhat, én csak tippelni tudnék, amit nem akarok!
2011. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De lehet cisztától is, és terhességtől is. Csinálj egy tesztet!
2011. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vettem ma tesztet, de csak holnap reggelre terveztem az elvégzését. (azt mondják akkor a legjobb)
2011. dec. 27. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Eloszor teszt aztán majd doki.tippelni inkább én sem akarok:)
2011. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 28 napos a ciklusod akkor már 3 napja késik,lehet terhesség.Holnap csinálj tesztet ha terhes vagy akkor már kimutassa.Nekem is 28 napos volt a ciklusom,3 nap késés után csináltam tesztet egyszerre kimutatta.
2011. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehet, hogy egyszerűen csak hosszabb a jelenlegi ciklusod. Velem kb. évente 1-2x előfordul, hogy 3-4 nappal később vagy előbb jön meg, amúgy általában hajszál pontosan 28 naposak a ciklusaim.
2011. dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A terhes teszt szerint nem vagyok terhes.

Köszönöm a válaszokat!

2011. dec. 28. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!