Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán kellett volna megjönni...

Szerdán kellett volna megjönnie, de a mai napig semmi (27-28 naponta szokott megjönni). Mi lehet velem? Terhes lennék?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy terhes lennék, mert a barátommal csak annyi volt, hogy 3 hete megujjazott (NEM ruhán keresztül), én pedig ruhán keresztül kielégítettem kézzel ( egymás után többször). Én a terhességre szinte 0% esélyt látok. Tavaly nyáron késett egyszer, de akkor terhes voltam (sajnos abortusz lett belőle, mert a baba beteg lett volna). Vagy esetleg ciszta lenne vagy valami más? Tesztelni még nagyon korai lenne:( Mi a véleményetek?
2008. júl. 20. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

a teszt nem korai, ha már szerdán meg kellett volna jönnie!!!Már kimutatja, ha baba lenne.Tök normális ha egyszer kétszer késik a mesnid, de ettől az "együttléttől"ha csak tényleg ennyi volt

TUTI NEM LEHETSZ TERHES!!!!

csinálj egy tesztet!!!!!

2008. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez 3 hete volt, szóval ez még nagyon kevés idő ahhoz, hogy biztos eredményt kapjak. Doki sem látna ilyen korán semmit. Nekem nem szokott késni, még ebben az évben sem késett egyszer sem. 1-2 nap késés még ok lenne, de ez már 5nap:(
2008. júl. 20. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Akár a stressztől is késhet a menstruáció.
2008. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már voltál egyszer terhes, akkor tudod, hogy annak mi a módja...

De ha mostanában nem volt hancúr, "csak az", akkor mitől gondolod, hogy terhes lehetnél? Vagy esetleg kezéről bejuthatott...?

Szerintem a teszt eljesen fölösleges, a szabályos menstruációnál is előfordulhat néha késés. De ha aggódsz, menj dokihoz!

2008. júl. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!