Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki milyen hamar észlelt első...

Ki milyen hamar észlelt első ízben terhességre utaló tüneteket és melyek voltak ezek?

Figyelt kérdés
Ki milyen hamar észlelt első ízben terhességre utaló tüneteket (az azelőtti utolsó mensihez képest), és melyek voltak ezek?
2011. dec. 27. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a melleim fájtak nagyon de,azt gondoltam hogy biztos megjön.Mert mensi előtt is fájtak nagyon.De nem jött meg.A mensi szerű hasi görcsölés is megvolt szóval nem gondoltam hogy terhes vagyok.De aztán nem várt után 1 nappal + tesztem lett :)))) Ja és a derekam majd le szakadt de amugy is mindig fájt mensi előtt az is.
2011. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az ovu után 1 héttel éreztem a hasszurkákat, persze ez mensi jele is lehet, aztán elkezdtem falni a savanyúságot:))))))mindent savanyúsággal ettem, szédültem, és nagyon fájt a mellem, na meg hőmérőztem és egyértelmű volt a magas hő:)))
2011. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kisfiamnál a pozitív tesztig abszolút semmi tünetem nem volt. Kb 5 hetesen kezdett fájni a cicim (de akkor durván), ez is csak egy hétig tartott. :) Szerencsés típus vagyok. :)

Azóta volt még egy terhességem, ott sem volt semmi tünet. (de az sajnos missed ab-al végződött)

2011. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szokásos, mindjárt megjön érzés. Csak az volt a furcsa, hogy állandóan reszketek, pedig soha nem voltam fázós. Változó a ciklusom, nem volt feltünö, hogy késik.

A 31. napon délben a 10es teszt egyböl egyértelmü pozi lett:)

2011. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elmaradt menzesz előtt éreztem.Napközben fáradt voltam.Este pedig éjfél előtt nem tudtam elaludni 4-kor pedig kivetett az ágy.Cicifájás és a hasamban is éreztem valami másságot.
2011. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Menses elotti napokban meg volt duzzadva a mellem, a férjem is megjegyezte. Rá vagy 2 napra csináltam tesztet, ami nagyon halvány volt. 6 hetesen kezdtem durván hányni egszen a 16. hétig. Semmi sem fért belém. Volt olyan, hogy este 7-kor már lefekudtem aludni nyáron. Nagyon érzékeny voltam, mindenen sírtam egész terhesség alatt.


1 éves kislány anyukája

2011. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!