Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menst. Kesik 7 napja,31-33...

Menst. Kesik 7 napja,31-33 nap vagyok! Feb.15. -en voltunk együtt utoljara, es feb.5 az elsö menstruacios napom! Nem tudom kiszamolni pontosan mikor van peter. , annyira valtozo! Szeretnem tudni mas velemyenyet is! Mennyi eselyem lehet terhessegre?

Figyelt kérdés

Feb.28-tehessegi teszt nega lett!Holnap fogok ujat csinalni!de nagyon erdekel mit mond erre mas!

Köszönöm


2010. márc. 14. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok esély van rá hogy terhes legyél, elvileg ott körül volt peteérésed, majd holnap írd meg, drukkolok;)
2010. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, nekem febr.3. volt az utolsó mensesem, és a legtermékenyebb napom a 17-e volt, most 5+4vagyok. Én is 28-án teszteltem először, késő este, de mintha már halványan láttam volna a második csíkot. Aztán a kimaradt után 3 nappal már bizosan mutatkozott a két csík. Már voltam uh-on és 13 mm-es petezsákom van,szerencsére méhen belül. Szorítok! Sok sikert!
2010. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A tesztem nega lett, köszönöm szepen a valaszokat!

Nalunk most nem jokor jött volna a baba, mert külföldön tanulok most! Nekem ez most szerencsesebb!

2010. márc. 15. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!