Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire befolyásolja a...

Mennyire befolyásolja a teherbeesés esélyét a dohányzás? Van köztetek olyan, aki a dohányzásról való leszokás után hamarosan terhes lett?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen olvatam már itt olyan választ hogy mindkét fél dohányzott,sokat vártak a babára.Leszokás után egyből sikerült.Hát de most vagy van köze hozzá vagy nincs.Sajna sok olyat ismerek aki a terhesség előtt alatt és után is dohányzik és egészséges gyerekei vannak és nem is sokar vártak rá.
2011. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm,ahol mindketten erős dohányosok,és a terhesség-szoptatás alatt is dohányzott az anya.2- 3 év különbségekkel van 4 gyerekük.
2011. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Na ilyen ismerosom nekem is van, mint a 2.-nak :) :(

Szoval ilyen alapon pont a dohanyzas segiti elo a babat. Ugyhogy en is azt mondanam, hogy nincs osszefugges.

2011. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Amikor úgy döntöttünk, babát szeretnénk, letettem a cigit. Azóta évek teltek el. Baba sehol.

2011. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo lehet rosszul fogalmaztal. Ugy jon ki, hogy sajnos gyerekuk van es sajnos egeszsegesek.
2011. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

21.35. Miért lenne sajnos hogy gyerekük van és egészségesek?

Azért,mert ma divat mindent a dohányzásra fogni? Örülj inkább,hogy egészségesek a gyerekek.

2011. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az sajnos hogy a terhesség előtt alatt és után is dohányoztak/nak!!Nehogy már valaki úgy értse hogy sajnos egészségesek a gyerekek...még ha véletlenül félreérthető is...
2011. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ismerőseim, mindketten bagóztak, 4 hónap után sikerült a baba.
2011. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21.45os olvasd el rendesen hogy mit irtam, utana kommentalj legyszives.
2011. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én az első próbálkozásnál terhes lettem (csak egy alkalommal nem védekeztünk) pedig mindketten dohányoztunk és már a 30-as éveinkben járunk

állítólag csökkenti a termékenységet a cigi, de gondolom ez nem ennyire fekete fehér, inkább egyén, meg szervezet függő

2011. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!