Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap éreztem erős ovut...

Ha tegnap éreztem erős ovut meg éjszakába akkor késő már ma este együtt lennünk, ugyanis csak akkor tudunk? 26. -án voltunk együtt utoljára.

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Evileg nem, gyakorlatilag majd kiderül.


Nekem is volt ilyen, hogy iszonyatosan èreztem, együtt is voltunk, aztàn semmi... Próbàlkozzatok mindenkèppen!

2011. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi,amúgy meg a számítások alapján meg még lenne 2-3 napunk,úgyhogy nem tudom, előző hónapban is volt tojásfehérjenyák,de most még nincs,de több folyásom van az biztos.mindegy este együtt leszünk,és reménykedek a babóba.
2011. dec. 29. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Akár a 26-iból is sikerülhet, de a ma sem késő még. Drukkolok!

Mióta próbálkoztok?

2011. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már fél éve:((((((((
2011. dec. 29. 10:51
 5/7 A kérdező kommentje:
amúgy lehet hülye kérdés,de szted melyikkel lehetne könnyebben teherbe esni,ha én vagyok alul,és úgy hatol belém a párom,vagy kutyapózból hátulról jön?
2011. dec. 29. 10:57
 6/7 anonim ***** válasza:

a 26-i együttlét szerintem nem túl esélyes már, de a mai esélyes lehet, majd 2 hét múlva kiderül

a póz nem befolyásol semmit, de ahogy nektek jobb ;-)

minden nap sem jó együtt lenni, mert akkor nem termelődik elegendő életképes spermium, inkább 2 naponta javasolt

2011. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
képzeljétek el együtt voltam a párommal,erre fölkellett kelnem utána az ágyból,mert dölt a fenyőfa,remélem azért sikerül:))))amúgy utána mikor mosdóban voltam tojásfehérjés nyák volt,akkor pont peteéréskor voltunk együtt vagy mi?
2011. dec. 30. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!