Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baba vagy sem?

Szerintetek baba vagy sem?

Figyelt kérdés
Mindig pontos szokott lenni a menstruációm most azonban 2 nappal korábban jött meg semmi előjel nélkül. (se hasgörcs, se cicifájdalom). 3napig tartott a szokásos 6helyett és csak barnázgattam semmi több. Egy ideje folyamatosan aludnék és az ételek között is válogatom sok minden nem esik jól, amit eddig szerettem. Szerintetek baba vagy csak bebeszélem magamnak?
2011. dec. 29. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet baba. Tesztelj.
2011. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet!! Tesztelj!! :) Sok sikert!! :)
2011. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 29. 19:50
 4/4 anonim válasza:
Az állandó kimerültség ,lehet jele a babának! Én amikor terhes lettem a fiammal ez volt az első tünetem! És akkor még a teszt nem mutatta ki! legalább egy hetet kell késnie a menstruációdnak, hogy bármit ki is mutasson a teszt! Én az elmaradást követő 10. nap csináltam reggel,és olyan szépen kiadta a két csíkot! Aztán olyan egy hét múlva mentem el a nőgyógyászhoz, és már mehettem a kis cetlivel csináltatni a védőnőnél a kismama könyvet!
2012. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!